sim
marzena pilarska
Wiadomości Powiat Kolski Stadion w Dąbiu znów ożył [VIDEO]

Stadion w Dąbiu znów ożył [VIDEO]

16-06-2014 08:14 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 4,918 | Komentarzy: 1
Stadion w Dąbiu znów ożył [VIDEO]
Foto:
zacisze
Dwa lata musieli czekać mieszkańcy gminy Dąbie na letnią imprezę plenerową. Wszystko za sprawą kryzysu w budżecie. W tym roku udało się przerwać złą passę. 15 czerwca na stadionie miejskim odbył się Dzień Dąbia, zorganizowany dla mieszkańców.
Program imprezy obfitował głównie w występy dzieci i młodzieży z gminnych szkół. Występy muzyczne, teatralne poprzedziło wiele dni przygotowań, w których pomogli nauczyciele i rodzice. To właśnie mama, tata i dziadkowie z największym zniecierpliwieniem oczekiwali na chwilę, kiedy ich pociecha stanie na scenie.

Pomiędzy występami uczniów, prowadzący przeprowadzał konkursy zręcznościowe oraz wiedzy na temat uzależnień i sposobów walki z nimi.

Burmistrz miasta i gminy Dąbie Zbigniew Mielczarek w rozmowie z nami zapewnił, że taki dzień będzie już zawsze w kalendarzy wydarzeń.

Po dwóch latach zaciskania pasa co do budżetu w gminie, prawdopodobnie przyszedł czas, kiedy widać przysłowiowe "światełko na końcu tunelu".

Wracając do festynu, w programie imprezy znalazły się również występy: Nadnerzanek, Młodzieżowo Miejsko-Strażacka Orkiestra Dęta. Na koniec na scenie pojawił się zespół Mix-Dance, który bawił mieszkańców do późnych godzin.

Zapraszamy do zapoznania się z materiałem video.


Foto, Video: F&A MEDIA

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (1)
gfdv 16-06-2014 15:19
Ciekawe czy mają z tym cos wspolnego zbliżejące sie wybory samorządowe?
| Zgłoś do usunięcia