sim
Artbud
Wiadomości Miasto Koło Poznaj trasę tegorocznej parady

Poznaj trasę tegorocznej parady

24-06-2014 09:01 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,312 | Komentarzy: 0
Jubiler Euro Koło
Poznaj trasę tegorocznej parady
Foto:
Tradycyjnie w ramach Koło Bluesa oraz Międzynarodowego Zlotu Motocykli i Automobili odbędzie się parda ulicami miasta Koła. W tym roku wielka parada odbędzie się w sobotę o godz. 12.00, natomiast o godz. 12.30 przewidziano pokazy freestyle’u tradycyjnie na ul. Powstańców Wlkp.
Trasa parady:

Wyjazd z miejsca zlotu tj. Parku Słowackiego, ulicą Słowackiego do ronda Freudenreicha i w lewo ul. Mickiewicza, Poniatowskiego i w lewo w ul. Szpitalną. Ze Szpitalnej w lewo do ul. Dąbrowskiego i w ul. Harcerską do ul. Bogumiła i w lewo do ul. Poniatowskiego, w prawo do ul. Mickiewicza, ul. Sienkiewicza i w prawo w ul. Słowackiego i w ul. Żeromskiego. Z Żeromskiego w lewo w ul. Kraszewskiego, w lewo w ul. Konarskiego, w prawo w ul. Skłodowskiej do ul. Dąbskiej i w lewo do ronda i na rondzie w lewo w ul. Sienkiewicza. Z Sienkiewicza w prawo w ul. Włocławską i do ronda. Na rondzie w prawo w ul. Powstańców Wlkp. - na niej nastąpi zatrzymanie na ok. 30 min – pokazy Freestyle.

Po pokazie uczestnicy jadą do Al. Jana Pawła II i skręcają w lewo do ul. Blizna. Blizną i w prawo w ul. Opałki do ul. Kolejowej. Z Kolejowej w lewo do ul.Tuwima i w lewo w ul. PCK do ul. Blizna. Blizną do ul. Wojciechowskiego i w prawo w ul. Broniewskiego do ronda. Następnie w prawo, ul. Broniewskiego do ul. Toruńskiej i w lewo ul. Toruńską do policji i w prawo w ul. Sienkiewicza do ronda Freudenreicha. W lewo w ulicę Słowackiego na teren zlotu.

Więcej o zlocie i nie tylko znajdziecie na oficjalnej stronie imprezy http://www.zlot-kolo.pl/

Fot. F&A Media
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!