sim
marzena pilarska
Wiadomości Miasto Koło Wipler na otwarcie Klubu Republikańskiego

Wipler na otwarcie Klubu Republikańskiego

23-07-2014 13:56 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 6,957 | Komentarzy: 7
Tomasz Nowak
Wipler na otwarcie Klubu Republikańskiego
Foto:
zacisze
Już za kilka dni, bo w najbliższą sobotę (26 lipca), swoją działalność oficjalnie rozpocznie Kolski Klub Republikański – lokalny oddział ogólnopolskiego Stowarzyszenia „Republikanie”. Spotkanie o charakterze otwartym odbędzie się dokładnie o godzinie 18:00 w kawiarni „Mocca Cafe” na ulicy Bąkowskiego. Specjalnie na tę okazję Koło odwiedzi m.in. Poseł RP Przemysław Wipler.
– Republikanie przede wszystkim chcą rozmawiać. Wiele osób nie ufa partiom politycznym, my nią nie jesteśmy. Chcemy być działaczami, obserwatorami i konstruktywnymi komentatorami życia publicznego w naszym mieście, którzy zbudują szeroki front pozytywnych społeczników, chętnych do przeprowadzania zmian i złamania monopolu na decydowanie o sprawach ważnych przez osoby, które często po wyborach ignorują pomysły obywateli – mówią założyciele nowopowstałej inicjatywy.

Na otwarciu Klubu pojawi się Przemysław Wipler – jeden z sygnatariuszy Stowarzyszenia oraz jego urzędujący Prezes. Jak zapowiadają organizatorzy, Poseł wygłosi wykład, po którym będzie odpowiadał na pytania przybyłych osób, a także, jeśli ktoś wyrazi chęć, znajdzie parę chwil na rozmowę. Dodatkowo chęć przyjazdu potwierdziło kilku aktywistów z Wielkopolski oraz Warszawy.

– Łączymy się wokół Republikańskich postulatów, które w skrócie oznaczają zwiększanie obywatelskich wolności przysługujących przecież każdemu z nas. Mamy nadzieję, że naszymi akcjami poszerzymy wzajemne zaufanie mieszkańców Koła do siebie i choć trochę tchniemy wiarę w sens działania dla wspólnego dobra, bez przenoszenia partyjnych konfliktów i osobistych animozji z Sejmu – dodali członkowie Republikanów.

Założyciele Kolskiego Klubu Republikańskiego dopinają na ostatni guzik kilka pomysłów i jak udało się dowiedzieć naszej redakcji- już niebawem będzie można zaobserwować ich działania w obszarze kultury i oświaty – planowane są spotkania z ciekawymi osobistościami oraz kilka niespodzianek.

Więcej szczegółów dotyczących sobotniego wydarzenia można przeczytać tutaj: https://www.facebook.com/events/657208824347516/Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (7)
lok 24-07-2014 18:11
wipler pijaczek przedstawiciel czlowieka nadajacego sie do psychiatryka
| Zgłoś do usunięcia
beatka 24-07-2014 10:36
Szykuje sie ostra imprezka. Uwaga na rzygających funkcjonariuszy na Bogu ducha winnego polityka ;-)
| Zgłoś do usunięcia
Zenon 24-07-2014 09:24
Czy z Komendy Powiatowej Policji tez ktos zostal zaproszony na to spotkanie? Spotkania posla Wiplera z policja sa jednak najbardziej ciekawe.
| Zgłoś do usunięcia
Adam 24-07-2014 07:16
Stosunek Korwina do kobiet jak najbardziej popieram, trzeba tylko słuchać Korwina, a nie tego co o nim mówi tvn czy gazeta wyborcza. Zresztą głośno jest o kontrowersjach. A proszę spojrzeć na program gospodarczy Nowej Prawicy. To tam powinno się szukać plusów JKM,w zerowym podatku dochodowym, w obniżeniu innych podatków, czymś co przyniesie rozwój gospodarczy tego stojącego od ładnych kilkunastu lat Państwu.
| Zgłoś do usunięcia
kk 23-07-2014 22:35
Co wy z tym Korwinem? Nie jest on w Republikanach chyba. Oni tylko razem współpracują, nic poza tym...
| Zgłoś do usunięcia
Łachim 23-07-2014 19:33
Brawo Republikanie! Dobrze, ze w Kole powstało coś takiego. Jestem całym sercem z wami. JKM zrobił dobrze dająć w mordę TW Boniemu. Mam nadzieję, że do wyborów pójdziemy razem z pariami prawicowymi i Solidarnością. Bóg Jest z nami.
| Zgłoś do usunięcia
mm 23-07-2014 18:44
Akurat tym gościem bym się nie chwalił. Ale waszej paczce to nie przeszkadza - podoba wam się stosunek Korwina do kobiet, policzkowanie polityków, to i ekscesy tego "pożal się Boże" posła wam imponują. Mam nadzieję, że ta inicjatywa polityczna skończy marnie.
| Zgłoś do usunięcia