Częściowe zachmurzenie 24.2

A2 Cichmiana: TIR uderzył w bariery

Autor: 26 Lipiec 2014 przeczytasz w minutę
A2 Cichmiana: TIR uderzył w bariery
©
(0) | Czytano:
2,439 razy | przeczytasz w minutę

Zgłoszenie do SKKP w Kole wpłynęło od Policji w Kole. Ze zgłoszenia wynikało, że kierowca biorący udział w zdarzeniu opuścił pojazd o własnych siłach, dlatego też zadysponowano zastęp JRG w sile 4 ratowników. Po przybyciu na miejsce zdarzenia zabezpieczono teren działań.

R E K L A M A
0
Czytano:
2,439 razy
Udostępnij
W wyniku rozpoznania stwierdzono, że samochód ciężarowy marki DAF o nr rej. FKR 106 AC oraz naczepa o nr rej. WZ 4163 P zjechał z drogi i uderzył w bariery energochłonne co spowodowało uszkodzenie zbiornika paliwa. Naczepa znajdowała się na jednym pasie drogi co spowodowało że ruch odbywał się jednym pasem autostrady.

Ratownicy odłączyli dopływ prądu z akumulatorów w pojeździe. Ratownicy przy użyciu klinów drewnianych zmniejszyli wyciek oleju napędowego jednocześnie ratownicy zbierali wyciekający olej oraz wypompowywali przy użyciu ręcznej pompy do beczek. Nakazano patrolowi utrzymania autostrady zebranie gleby do której przedostał się olej napędowy. Wyciekający olej napędowy stworzył zagrożenie dla środowiska. Poinformowano telefonicznie Powiatowego Inspektora Ochrony Środowiska.

Oceń artykuł

0%
0%
0%
0%
0%
0%
Oddanych głosów: 0
u_f42870dc4738c2141750249144

Jeżeli byłaś/eś świadkiem wypadku lub innego niebezpiecznego zdarzenia
[ powiadom nas o tym ]
Komentarze (0)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
>