sim
bricomarche
Wiadomości Na sygnale Chcieli odebrać dług od ojca

Chcieli odebrać dług od ojca

07-08-2014 09:33 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,525 | Komentarzy: 1
Jubiler Euro Koło
Chcieli odebrać dług od ojca
Foto:
Funkcjonariusze z Posterunku Policji w Dąbiu zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, którzy wtargnęli do mieszkania 48-latka w celu wymuszenia zwrotu należności. Policjanci ustalili, że dwaj napastnicy to bracia, którzy wtargnęli do mieszkania swojego ojca, aby odebrać dług w wysokości …. 100 złotych. Zatrzymani mężczyźni odpowiedzą za swój czyn przed Sądem. Grozi im do pięciu lat pozbawienia wolności.
Do niecodziennej sytuacji doszło w godzinach wieczorowo-nocnych 02 sierpnia, kiedy to do jednego z mieszkań w Dąbiu wtargnęło dwóch młodych mężczyzn. Napastnicy wchodząc do mieszkania 48-letniego mężczyzny wyrwali drzwi wejściowe wraz z futryną, a następnie używając gróźb i szarpiąc mężczyznę zażądali zwrotu pożyczki w kwocie około 100 złotych, po czym spokojnie opuścili budynek.

Następnego dnia pokrzywdzony mieszkaniec Dąbia sam zgłosił się do Posterunku Policji zawiadamiając funkcjonariuszy o zaistniałej sytuacji. Mundurowi zajmujący się tą sprawą nie mieli problemów z zidentyfikowaniem napastników ponieważ byli to … dwaj synowie zgłaszającego przestępstwo mężczyzny. Policjanci szybko zatrzymali sprawców i przedstawili zatrzymanym braciom zarzuty, za które mogą trafić do więzienia nawet na 5 lat.

KPP KOŁO
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (1)
Tomasz 07-08-2014 11:19
Niewdzięcznicy. Całe życie pewno byli utrzymywani przez rodziców, a teraz robią burdy o 100 zł. 100 zł to pewno im dawał w ciągu tygodnia. Takie czasy, gdy dzieciaki nie mają szacunku do rodzica. Patologia.
| Zgłoś do usunięcia