sim
kol-net
Wiadomości Sport Kolski zawodnik MMA wygrał przez nokaut

Kolski zawodnik MMA wygrał przez nokaut

14-09-2014 13:13 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 7,635 | Komentarzy: 2
Jubiler Euro Koło
Kolski zawodnik MMA wygrał przez nokaut
Foto:
Kamil Lamprycht (Zenith Łódź) to 20-letni zawodnik pochodzący z Koła. Dał się poznać szerszej publiczności odnosząc liczne sukcesy w startach amatorskich i juniorskich (m.in. wicemistrzostwo Polski juniorów ADCC 2009 i wicemistrzostwo Polski juniorów BJJ 2009). Wczoraj pokazał się od najlepszej strony odnosząc drugie zawodowe zwycięstwo przez nokaut na konińskiej gali MMA federacji KOMMA.
Jak twierdzą organizatorzy, zawodnicy oraz publiczność - konińska gala była ogromnym sukcesem. Nas cieszy szczególnie fakt występu kolskiego zawodnika - Kamila Lamprychta, który w wadze 70kg. Kolanin w swoim zawodowym debiucie w maju tego roku został rzucony na głęboką wodę w postaci Łukasza Bieńka, utalentowanego reprezentanta Herculesa Łęczna, który do spotkania z Kamilem legitymował się nieskazitelnym rekordem 3-0. Młody zawodnik z Wielkopolski nie tylko nie utonął, ale nokautując rywala w pierwszej rundzie dał wyraźny sygnał, że jest gotowy na zawodową karierę i najtrudniejsze wyzwania.

Na przeciw Niego stanął debiutant Piotr Kokoszewski. Fanom dokładnie śledzącym polską scenę MMA może być on znany z drugiego sezonu MMAstera, gdzie dotarł do 4 odcinka. Reprezentant Gdańska ma za sobą liczne starty amatorskie w różnych formułach zdobywając między innymi 2 miejsce na Panteonie Mistrzów II, Puchar Północy Yong Chun w boksie, 1 miejsce w Pucharze Pomorza w grapplingu, 3 miejsce na tegorocznych zawodach Time of Masters. Piotr to młody, ambitny, utalentowany zawodnik, z inklinacjami do efektownych kombinacji (wygrana z Grzegorzem Szulakowskim na amatorskim Pucharze KSW przez latające kolano) gwarantujący dużo akcji w klatce.

Wczorajsza walka była podobna jak ta debiutancka - nokaut w pierwszej rundzie!

Jak powiedział nam Kamil: "Każdy przeciwnik jest wymagający, miałem plan na walkę, abym to ja był tym, który zaczyna i kończy każdą akcję - plan został wykonany w 100%!"

Na co dzień nasz zawodnik trenuje w klubie Zenith Łódź. Przed nim z pewnością wiele sukcesów na zawodowym ringu. A my Kolanie, powinniśmy być dumni.

Nagranie walki Kamila z Piotrem Kokoszewskim.

Autor nagrania: MMANEWS.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl


DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (2)
PiotrSDL 14-09-2014 16:46
powinni Cię zatrudnić jako korektora ;)
| Zgłoś do usunięcia
studentka 14-09-2014 16:08
Litości - "NAPRZECIW" piszemy łącznie.
| Zgłoś do usunięcia