sim
Artbud
Wiadomości Miasto Koło Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa kształci fachowców od bezpieczeństwa

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa kształci fachowców od bezpieczeństwa

15-09-2014 12:08 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,066 | Komentarzy: 0
Jubiler Euro Koło
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa kształci fachowców od bezpieczeństwa
Foto:
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa to uczelnia specjalistyczna, która posiada wyraźnie określony profil kształcenia, związany z pojęciem szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Istota tego słowa funkcjonuje m.in. pod nazwą wiodącego kierunku i powiązanych z nim specjalności. Władze uczelni oraz fachowcy, tworzący jej „fundamenty”, już ponad 10 lat temu zdawali sobie sprawę z potencjału kierunku, który dziś tak chętnie jest wybierany przez kandydatów na studia.
Uczelnia dynamicznie się rozwija. Od października 2014 r. uruchomiony zostanie nowy wydział w Bartoszycach (woj. warmińsko-mazurskie), zaś na ministerialne „zielone światło” czekają już kolejne - Giżycko i Jaworzno. W funkcjonujących od lat wydziałach - w Poznaniu, Gdańsku i Gliwicach – uruchomiono nowe kierunki studiów. Nowością jest psychologia oraz bezpieczeństwo zdrowotne, które mimo swojej krótkiej historii w murach uczelni, już cieszą się ogromnym zainteresowaniem kandydatów, stając się prawdziwą konkurencją dla kierunków typowo mundurowych, z którymi to kojarzona jest WSB.

Wyższą Szkołę Bezpieczeństwa poza bogatą ofertą dydaktyczną wyróżnia też wyspecjalizowana kadra. Zajęcia teoretyczne prowadzone są przez znakomitych praktyków, bogatych stażem wojskowych, przedstawicieli Policji, Straży Pożarnej, służb ochrony, wywiadu i kontrwywiadu którzy nie tylko odnoszą się do mądrych podręczników akademickich, ale też dzielą się swoimi doświadczeniami i pasją.  

Kolejnym atutem uczelni jest dbałość o finanse studenta, bowiem czesne na wszystkich oferowanych kierunkach jest stałe, niezmienne przez cały okres studiów i konkurencyjne w stosunku do innych uczelni. Warto zwrócić uwagę na bardzo korzystną „taryfę stypendialną”, w ramach której studenci nie tylko są w stanie opłacić swoje czesne, a mogą nawet zarobić na studiach! Korzystne są również oferowane promocje, pozwalające zaoszczędzić nawet kilka tysięcy złotych przez cały okres studiów.

Nauka w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa to nie tylko wykłady, notatki i obszerne lektury. Studenci mobilizowani są do aktywnego działania podczas zajęć terenowych, które cieszą się pozytywną recenzją samych studentów, mających okazję zaistnieć w mediach i wykształcić ukryte talenty z pogranicza marketingu i public relations. Po intelektualnych zmaganiach integrują się w trakcie obozów sportowych, projektowanych na kształt survivalowej przygody. Przecież studia to niezapomniany czas, w którym poza nauką, trzeba wykuć radosne wspomnienia młodzieńczych lat!

A jak zostać studentem Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa? Wystarczy do 30 września 2014 r. złożyć komplet dokumentów rekrutacyjnych w wybranym wydziale lub też w domowym zaciszu zarejestrować się online na stronie www.wsb.net.pl/tekstekolo


Art. sponsorowany
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!