sim
bricomarche
Wiadomości Kultura i rozrywka Gimnazjum nr 1 na planie The Voice of Poland

Gimnazjum nr 1 na planie The Voice of Poland

23-09-2014 10:19 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,633 | Komentarzy: 0
Jubiler Euro Koło
Gimnazjum nr 1 na planie The Voice of Poland
Foto:
W dniu 18.09.2014r. pięćdziesięcioosobowa grupa uczniów Gimnazjum nr1 im. St. Fleszarowej-Muskat w Kole miała zaszczyt i przyjemność uczestniczyć w nagraniu popularnego programu muzycznego The Voice of Poland. Wraz z grupą 450 zaproszonych gości, jako widzowie, uczniowie mogli oglądać i oklaskiwać uczestników odcinka o nazwie "Nokaut", a także podglądać pracę telewizji "od kuchni". Był to ostatni odcinek przed występami "na żywo".
Program produkowany jest w nowoczesnym ośrodku, należącym do Grupy ATM, który znajduje się przy ulicy Wał Miedzeszyński i składa się z sześciu hal produkujących różne programy telewizyjne m.in. "Taniec z Gwiazdami", którego uczestników – Anię Wyszkoni oraz Jasia Melę, mieliśmy okazję zobaczyć.

Trudno opisać tę moc wrażeń doznanych w czasie uczestniczenia w nagraniu programu The Voice of Poland. Dla wielu z nas spełniło się marzenie dotyczące możliwości ujrzenia na własne oczy, jak wygląda studio nagraniowe oraz jak przebiega produkcja znanego programu telewizyjnego. Mieliśmy okazję obejrzeć występy Edyty Górniak, Justyny Steczkowskiej oraz Barona i Tomsona z zespołu Afromental. Niemal na wyciągnięcie ręki mieliśmy Marka Piekarczyka, Magdalenę Mielcarz, Tomka Kamela i Maćka Musiała.

Należy podkreślić życzliwość i serdeczność, z jaką jurorzy odnosili się zarówno do uczestników programu, jak i publiczności. Gimnazjaliści, stanowiący jej część, nie szczędzili oklasków i gardeł, by nagrodzić poszczególne występy piosenkarzy.

Uczestniczenie w nagraniu programu miało nie tylko walor dydaktyczny i poznawczy, ale też przysporzyło wiele radości i pozytywnych emocji, które na długo pozostaną w naszej pamięci.

D.G.
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl


DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!