sim
Artbud
Wiadomości Miasto Koło Dzisiaj emisja kolskiego odcinka Ostre Cięcie

Dzisiaj emisja kolskiego odcinka Ostre Cięcie

23-09-2014 11:25 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 26,954 | Komentarzy: 3
Jubiler Euro Koło
Dzisiaj emisja kolskiego odcinka Ostre Cięcie
Foto:
Długo oczekiwany odcinek programu "Ostre Cięcie", który realizowany był w kolskim salonie fryzjerskim "Claudia" już dzisiaj zostanie wyemitowany na antenie telewizji TTV. Zapraszamy wszystkich do oglądania.
"Salon "Claudia" położony jest na jednej z głównych ulic Koła. Właścicielka salonu Aneta mówi o sobie, że jest fryzjerką z zamiłowania i pasji, więc kilka lat temu postanowiła otworzyć swój własny biznes.

Na początek zatrudniła dwie fryzjerki i przyjęła pięć praktykantek. Śmiało można powiedzieć, że zaczęła biznes z rozmachem. Klientów nie brakowało, więc interes rozkręcił się na dobre..

Tylko fryzjerki i załoga salonu nie mogła zrozumieć co dzieje się z zarobionymi pieniędzmi.. Szefowa cały czas narzeka na ich brak.. A dziewczyny nie otrzymywały regularnych wypłat... Dochodziło do sporów i zniechęcenia ze strony personelu, a zła atmosfera zaczęła udzielać się wszystkim..

Co tak naprawdę dzieje się w tym salonie? Czy ten salon rzeczywiście potrzebuje pomocy? Jaką tajemnicę skrywa właścicielka i czy uda się Andrzejowi i Tomkowi ją ujawnić?"

To zapowiedź jaką możemy przeczytać na oficjalnej stronie programu. Emisja odcinka już dzisiaj o godzinie 22:00 na antenie TTV.

Foto: TTV
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl


DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (3)
Ona 24-09-2014 07:50
15zł za obcięcie krótkich włosów z modelowaniem to sporo? Nie sądzę :) Za farbowanie i obcięcie z modelowaniem włosów średnie długości 45-55zł. Też nie tak drogo. W innym salonie w Kole za obcięcie i wysuszenie włosów krótkich zdarzyło mi się i 50-60zł zapłacić. A rewelacja żadna.
| Zgłoś do usunięcia
Mieszkaniec Koła 23-09-2014 23:55
Usługi fryzjerskie ok, ceny stosunkowo do miejscowości stosunkowo wysokie. Może w tym problem?
| Zgłoś do usunięcia
anonimek 23-09-2014 13:56
Wg mnie szefową w tym salonie powinna być p. Marzena :)
| Zgłoś do usunięcia