sim
Artbud
Wiadomości Miasto Koło Kutnowski aquapark zaprasza po przerwie

Kutnowski aquapark zaprasza po przerwie

25-09-2014 08:59 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,834 | Komentarzy: 1
Jubiler Euro Koło
Kutnowski aquapark zaprasza po przerwie
Foto:
Po kilkunastu dniach przerwy technologicznej, trwającej od 1 do 19 września - czas wrócić do wody! Aquapark działający przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Kutnie zaprasza wszystkich mieszkańców miasta Koła i powiatu kolskiego do skorzystania z licznych atrakcji jakie oferuje obiekt.
Kutnowski aquapark został oddany do użytku w maju 2012 roku, tym samym stając się niepowtarzalną atrakcją dla mieszkańców tego regionu. Baseny i inne atrakcje znajdują się w obiekcie, którego powierzchnia wynosi 2815 metrów kwadratowych i o wysokości prawie dwudziestu metrów. W skład oferowanych atrakcji wchodzi: basen sportowy o wymiarach 25x16m o głębokości od 1,6m do 2m, basen rekreacyjny o owalnych kształtach o powierzchni 290 m2 o głębokości od 0,9m do 1,2m, dwa urządzenia do masażu karku, dwa do masażu bocznego i dyszowego, dwa gejzery powietrzne, pięć leżanek powietrznych oraz rwącą rzeczka. Część rekreacyjna to nie tylko baseny, ale i ścianka wspinaczkowa, ruchome kamienie, zjeżdżalnie (szerokotorowa, kamikadze). Co ważne, obiekt jest w pełni przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych. Kutnowski aquapark to również miejsce odnowy biologicznej oraz ćwiczeń fitness. Dla fanów sauny, przygotowano łaźnie parową, saunę suchą, solarium, a dla osób lubiących aktywność fizyczną - dwie sale do squasha oraz dwie sale do ćwiczeń ruchowych.W imieniu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kutnie zapraszamy wszystkich naszych czytelników do odwiedzenia aquaparku po przerwie technicznej. Budynek znajduje się przy ul. Kościuszki 54 w Kutnie.

'

Szczegółową ofertę, zdjęcia oraz kontakt znajdziecie na stronie www.aquaparkkutno.com

Artykuł sponsorowany
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (1)
ojej 28-09-2014 12:18
Czyli szukają klientów spoza Kutna to aż tak tam źle? U nas nie ma aquaparku, ale jest basen. ..To tyle na ile nasze miasto stać. I ile zdobyli pieniędzy a kiedyś dawno temu po 2ooo roku można bylo aquapark zrobić no ale odważnych nie było jak i nie ma. Może taki aquapark z wodą termalną by był? Tyle, że trzeba sponsorów, poważnych projektów..Tu w naszym mieście o ławki walczono na pkp tyle lat to co tu mówić o innych sprawach. Wszystko zalezy od tego kto załatwia i kto u władzy..bo z innej opcji to Mu sie sprawe ukróci a z własnej to da szansę...Taki aquapark to kilka arzy więcej ksoztuje niż nas zbasen...I jużs a artykuły,ze"nie zabia na siebie" a coby było z aquaparkiem? Schodów nie chcą zlikwidować na pkp a to też ważna sprawa...ważniejsza niż pomniki...ale u nas chyba jest odwrotnie..tablice pamiątkowe i pomniki wazniejsze niż dobro ludzi. Kino za późno..wszystko zapóźno inni robą pzred nami ....Tylko ta kablówka keidys pierwsza ale to za zagraniczne pieniądze była zrobiona i jej czas już mija...i nie wiemy za co podwyżka za kablówkę? 2 zł? za co?Teraz inni szybsi...np to ekoło.I radni którzy się kłócą o to, co kto załatwił a potem tłumacza ludziom, że nie, ten to nie załatwił bo.. akogo to obchodzi kto? I dlaczego skoro mówisz,ze inny radny nie to dlaczego ty też nie? Wazne ze jest. No ale nie, muszą jeden drugiego podkopywać...Do radnych..was wszystkich trzeba zmienić i to szybko i raz na zawsze. Nie młodość się liczy ale doświadczenie i kompetencje...nie ośmieszajcie się. Część na emeryturę, bo dawno czas...część do widzenia, a reszta niech pracy poszuka jak inni mieszkańcy Koła to może mieszkańców zrozumieją....Bo jak widać chyba jednak nie rozumieją a ponoc są przedstawicielami to jak to jest? Domów komunalnych nie budują a mieli wybudować nawet te trochę droższe to też nie ale pomniki i tablice pamiątkowe to co rusz...
| Zgłoś do usunięcia