sim
Artbud
Wiadomości Miasto Koło Dariusz Matysiak honorowym obywatelem

Dariusz Matysiak honorowym obywatelem

25-09-2014 10:04 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 7,587 | Komentarzy: 7
Dariusz Matysiak honorowym obywatelem
Foto:
zacisze
Miło nam poinformować, że na wczorajszej Sesji Rady Miejskiej w Kole radni podjęli jednogłośnie uchwałę w sprawie nadania panu Dariuszowi Matysiakowi tytułu honorowego obywatela miasta Koła.
Pan Dariusz Matysiak urodził się w 1961 r. w Kole, mieszka w Tarnowie Podgórnym. Z zawodu jest ekonomistą, informatykiem. W książkach tego autora, nie brak wątków związanych z Kołem, miastem rodzinnym. Pasjonuje go historia, czego ślady można odnaleźć na kartach jego powieści. Najbardziej lubi spotkania z czytelnikami, w których chętnie uczestniczy. Dzięki nim czerpie siłę do dalszej pracy. Jak twierdzi, największymi jego sukcesami są: szczęśliwe małżeństwo, dwóch synów i własny dom, a także otrzymanie od władz miasta Koło pamiątkowego medalu z okazji 650. rocznicy lokacji miasta.

Ostatnio Pan Dariusz dał się poznać szerszej społeczności miasta Koła jako autor i reżyser spektaklu Warthbrücken, który szerokim echem odbył się w Kole i zgromadził niezwykle wielką jak na nasze miasto publiczność.

Serdecznie gratulujemy!
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (7)
ja 30-09-2014 13:36
Książki Pana Matysiaka można również wypożyczyć w naszych bibliotekach nie tylko kupić
| Zgłoś do usunięcia
Aga 29-09-2014 15:00
Grono Honorowych zacne. Kto z nich żyje? Kto z nich w Kole powoduje ruch? Kto daje do myślenia: jestem Kolaninem z wyboru czy z przypadku? Pan Matysiak nie liczy na laurki-to skromny człowiek, którego dusza artystyczna wyrywa się do takich działań. Gratuluję!
| Zgłoś do usunięcia
Magni 29-09-2014 14:53
Gratuluję Panu Matysiakowi! To wielka osobowość, człowiek czynu, patriota jak to ktoś ujął-niemodny już dziś. Tytuł należy Mu się od dawna-poruszył serca spektaklem Febra nie mówiąc o Warthbrucken.Ludzie dzięki Niemu zastanawiają się po co żyją w Kole? Dziękuję.
| Zgłoś do usunięcia
PAWEL 25-09-2014 23:39
postuluję zeby co tydzień radni typowali honorowego obywatela, a co bedziecie sobie załowac!
| Zgłoś do usunięcia
ht 25-09-2014 20:15
"Najbardziej lubi spotkania z czytelnikami, w których chętnie uczestniczy" - autorze tej informacji, czy ty w ogóle chociaż raz przeczytałeś, to co napisałeś?
| Zgłoś do usunięcia
xxx 25-09-2014 14:21
przedwyborczy amok. spektakl odniósł sukces wsród mieszkańców (nie wiem jak ksiązki tego autora). Czy, aby ktoś nie wymyslil, że jak damy to na nas spadnie trochę poparcia społecznego? A, czy slusznie? Książki można tylko kupić więc rozumiem, że ten pan ma z tego jakiś dochód?
| Zgłoś do usunięcia
Janusz 25-09-2014 10:45
a czy honorowym obywatelem nie powinna byc osoba, ktora w Kole sie nie urodzila? i co ten pan oprócz ksiażki i przedstawienia zrobil? nie umniejszajac jego wysilku i pieknego przedstawienia, ale w Kole od jakiegos czasu dochodzi doslownie do wielbienia jego osoby
| Zgłoś do usunięcia