sim
geberit produkcja
Wiadomości Miasto Koło Absolwentka LO laureatką konkursu radiowego

Absolwentka LO laureatką konkursu radiowego

26-09-2014 09:10 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 1,897 | Komentarzy: 0
Jubiler Euro Koło
Absolwentka LO laureatką konkursu radiowego
Foto:
24 września 2014 roku na godzinie wychowawczej w klasie II f na zaproszenie p. Sylwii Pokrywczyńskiej gościła tegoroczna absolwentka LO - Katarzyna Wiśniewska, która wzięła udział w 44. edycji konkursu organizowanego przez radiową "Trójkę" - Wakacje na dwóch kółkach.
Kasia wybrała się na wycieczkę obejmującą następującą trasę: Koło- Dębno Królewskie- Babiak- Wietrzychowice- Brdów - Nowiny Brdowskie. Wrażenia z rowerowej przejażdżki opisała w formie wspomnień doprawionych informacjami geograficzno- historycznymi, dorzuciła kilka zdjęć, garść mapek i... znalazła się w gronie szczęśliwych dziesięciu laureatów z całej Polski.

Z głównym organizatorem konkursu redaktorem Henrykiem Sytnerem cała grupa młodych cyklistów wybrała się na wyprawę po okolicach Szklarskiej Poręby, potem przez dwa wrześniowe tygodnie laureaci konkursu przemierzali na rowerach najpiękniejsze zakamarki Ibizy. Trzy razy w tygodniu byli gośćmi na antenie Programu Trzeciego Polskiego Radia. I to właśnie wrażenia i doświadczenia wyniesione z pracy nad radiowymi audycjami były tematem spotkania z klasą o profilu dziennikarskim.
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl


DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!