sim

Wiadomości Miasto Koło PiS zaprezentował kandydata na burmistrza [VIDEO]

PiS zaprezentował kandydata na burmistrza [VIDEO]

10-10-2014 10:15 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 27,023 | Komentarzy: 17
Tomasz Nowak
PiS zaprezentował kandydata na burmistrza [VIDEO]
Foto:
zacisze
Wczorajsza wizyta europosła Janusza Wojciechowskiego w Kole była powodem, dla którego kilkadziesiąt osób zgromadziło się o godzinie 19:00 w salce parafialnej przy kolskiej farze. Przy okazji debaty z eurodeputowanym zaprezentowano kandydata na Burmistrza Miasta Koła.
Stanisław Maciaszek będzie ponownie kandydatem Prawa i Sprawiedliwości na stanowisko włodarza naszego miasta. Zanim jednak doszło do prezentacji sylwetki kandydata, głos zabrał europoseł Janusz Wojciechowski, który w swojej wypowiedzi skrytykował rządy obecnego rządu, wskazując wiele błędów jakie popełniono oraz sposób na ich naprawę, jeśli oczywiście władzę objęłoby Prawo i Sprawiedliwość.

Ważną częścią spotkania była debata, w której mieszkańcy mogli zadać posłowi pytania a ten starał się udzielić wyczerpującej odpowiedzi.

Wracając do prezentacji kandydata na Burmistrza, jak sam o sobie powiedział - jestem ekonomistą z wieloletnim stażem na stanowiskach kierowniczych, które związane były z finansami, ekonomią i zarządzaniem.

Więcej w materiale video.Video: TVKOLO.pl
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (17)
do aninim 11-11-2014 22:56
z deszczu pod rynne, chcesz 4 lata, marszy, pomnikow, zamachu , braku tolerancji do innych pogladow i religii , dziekuje nie są inni kandydaci
| Zgłoś do usunięcia
Aninim 11-11-2014 12:56
Szanowni Państwo. Na przestrzeni ostatnich lat mieliśmy do czynienia z wyjątkowo nieudolnymi rządami, w których na plan pierwszy wysuwał się nepotyzm, karierowiczostwo oraz propaganda. Czas najwyższy tę sytuację zmienić. Jestem przekonana, że najlepszym kandydatem na burmistrza Koła jest Pan Stanisław Maciaszek. Nasza przyszłość leży w naszych rękach. Gorąco zachęcam do głosowania na tę kandydaturę.
| Zgłoś do usunięcia
kik 13-10-2014 11:11
Pisowiec u wladzy to w Kole pochody i budowanie pomnikow
| Zgłoś do usunięcia
P 12-10-2014 22:13
każdy tylko nie kandydat z PiS, jesli wygra to Koło wróci do średniowiecza, poltyka Pis to polityka nietolerancji, nienawiści.
| Zgłoś do usunięcia
Forever 11-10-2014 18:48
Czy ten czy tamten każdy do swojego koryta , swojej rodziny i swoich przydupasów będzie grabił ! Ludzie , widzieliście grabie które grabią od siebie ? Mam to głęboko w ...... kto będzie czy nauczyciel , ksiądz , policjant , k..... czy złodziej . Każdy zrobi tak samo. Pozdrawiam.
| Zgłoś do usunięcia
tomii 10-10-2014 18:30
Jest na razie 2 kandydatów na Burmistrza pan Mazurkiewicz i Maciaszek kto jeszcze ma wystartować wie ktoś?????
| Zgłoś do usunięcia
lok 10-10-2014 18:21
wybor pisowskiego kandydata na burmistrza kola to tragedia dla miasta. to przedstawiciel moherow i sekty smolenskiej .
| Zgłoś do usunięcia
aaa 10-10-2014 14:43
A to ci znawca serwerów się znalazł (mówię o gościu, który jak przypuszczam zabrał głos z sali). Tacy są członkowie PiS-u. Wszędzie zdrada, oszustwo, zbrodnia na narodzie itd. itp. Wspieracie się stanowiskiem kleru i bezkrytyczną moherową masą nazywając to demokracją. Dziękuję za taką demokrację. NIGDY PiS !!!
| Zgłoś do usunięcia
M 10-10-2014 12:54
Pan Maciaszek był radnym jednej kadencji, a zakończył ją 4 lata temu i później nie ubiegał się o reelekcję. Ówczesny rozkład sił w Radzie (z resztą podobny jak w kończącej się kadencji) to beton, który na wiele nie pozwala pojedynczemu radnemu. Kandydatem na burmistrza był osiem lat temu i przegrał w stosunku bodajże (9:11) czyli nieznacznie z obecnym burmistrzem - nauczycielem. Ja swój głos oddaję na pana Maciaszka - ekonomista, pracuje od wielu lat na stanowisku kierowniczym, więc zna się na tym, co najistotniejsze. A program, jak wynika z filmu, poznamy w kolejnych tygodniach do wyborów - będą spotkania kandydata z mieszkańcami. Ma duży plus u mnie. GŁOSUJĘ na MACIASZKA (PiS)!
| Zgłoś do usunięcia
kolanka 10-10-2014 12:06
Czy można prosić PiS w Kole aby podał na tym portalu co zrobił dla Koła od poprzednich wyborów a właściwie jakie są sukcesy poszczególnych radnych miejskich i powiatowych. W poprzednich wyborach P.Maciaszek startował na burmistrza,bez powodzenia a czy PiS nie ma innych kandydatów w zanadrzu tylko jedną osobę. Czy w jakikolwiek sposób dał o sobie znać działając na rzecz naszego miasta w latach 2010-2014 Potencjalni wyborcy chcą to wiedzieć !
| Zgłoś do usunięcia
Xawelia 10-10-2014 11:51
Byłam wczoraj na spotkaniu i czuję się zawiedziona. Oczekiwałam merytorycznej dyskusji. Jakie społeczeństwo tacy pózniej przedstawiciele w rządzie i samorządzie!
| Zgłoś do usunięcia
miś 10-10-2014 11:32
Oho--konkurencja wchodzi do akcji!!! super--a tak swoja drogą,kogo my własciwie chcemy??--wszyscy mówią w"koło"każdy--byle by nie nauczyciel i co?--teraz wykształcony w zarzadzaniu,sukcesy w pracy{być z Pisu i pracować na stanowisku dyrektora za rządów PO bez komentarza}i co i znowu nie pasuje?
| Zgłoś do usunięcia
Mirka 10-10-2014 11:14
Chciałabym wiedzieć czym Pan Maciaszek zasłynął w Kole, czy zrobił coś dla Koła skoro ma takie doświadczenie. Czy pomógł coś mieszkańcom żeby wykorzystać swoją wiedzę i umiejętności. Czy czeka tylko jak zostanie Burmistrzem to dopiero pokaże. Uważam, że jeżeli komuś zależy na swoim otoczeniu, swoim mieście to działa niezależnie czy jest radnym , czy burmistrzem.Może ja się mylę co do działalności tego pana w Kole, może ja o czymś nie wiem. Nazwisko tego pana pojawia się w naszym mieści tylko przed wyborami. Nie wiem czy to tak powinno być.
| Zgłoś do usunięcia
aaa 10-10-2014 11:09
Taki kandydat jaki elektorat. Nigdy więcej takich buraków.
| Zgłoś do usunięcia
do M 10-10-2014 10:24
czy ja wiem czy dobry? mnóstwo czasu spędzonego poza granicami Koła nie znając codziennych problemów mieszkańców tego miasta. A z tego co widać to nawet dobrze do ludzi nie potrafi przemawiać
| Zgłoś do usunięcia
M 10-10-2014 10:22
Bardzo dobry kandydat! Powodzenia, panie Stanisławie!
| Zgłoś do usunięcia
kolanin 10-10-2014 10:19
ciekawy jestem co na to wszystko obecny burmistrz, szykuje mu sie niezla konkurencja.
| Zgłoś do usunięcia