sim
naturhouse
Wiadomości Miasto Koło Dlaczego KWW a nie PO? [VIDEO]

Dlaczego KWW a nie PO? [VIDEO]

18-10-2014 09:25 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 6,414 | Komentarzy: 4
Jubiler Euro Koło
Dlaczego KWW a nie PO? [VIDEO]
Foto:
Tytułowe pytanie padało dwukrotnie na czwartkowej konferencji prasowej lidera KWW Krzysztofa Mazurkiewicza oraz przedstawicieli Platformy Obywatelskiej, którzy przedstawiali sylwetki dwóch kolskich kandydatów do Sejmiku Wielkopolski. Na koniec spotkania dziennikarze zadali pytanie, a wręcz zarzucili kandydatowi na Burmistrza kłamstwo wobec swoich wyborców.
Dlaczego Krzysztof Mazurkiewicz stworzył nowy komitet zamiast opierać się na partii, w której przecież jest liderem na Powiat Kolski? Postanowiliśmy zapytać u źródła:

"Szanowni Państwo, właśnie odbyliśmy konferencję prasową Platformy Obywatelskiej oraz naszego komitetu, czyli Komitetu Wyborczego Wyborców Niezależnego Kandydata na Burmistrza Krzysztofa Mazurkiewicza, która służyła przedstawieniu naszych kandydatów do Sejmiku Województwa Wielkopolskiego. Kierunek rozmów utwierdził mnie w przekonaniu, iż ponownie wyjaśnić muszę, jakie idee zdecydowały, że będąc szefem lokalnej PO ubiegam się o stanowisko Burmistrza Miasta jako niezależny kandydat. Otóż celem moim i KWW jest otwarcie się na wszystkie środowiska, wprowadzenie nowej jakości rządzenia, gwarantującej jedność ponad podziałami politycznymi. Niech znak partyjny nie powstrzyma ludzi światłych, o szerokich poglądach, myślących prospołecznie, przed udzieleniem poparcia tym, dla których najważniejszy jest rozwój Koła, a nie polityczna przynależność. Choć moje korzenie są jednoznaczne, jestem przekonany, iż widząc poziom prowadzonej przeze mnie polemiki uwierzycie, że jako przyszły Burmistrz Miasta będę współpracował z opozycją, z każdym środowiskiem, dążąc do zmian na lepsze ponad wszelkimi podziałami. Każdy, dla którego dobro Koła i mieszkańców jest najważniejsze, jest mi towarzyszem, z którym chcę i zamierzam współpracować.

Działajmy razem dla Polski, Wielkopolski, Koła. Niech sukcesem zakończą się nasze wspólne marzenia.

KWW Niezależnego Kandydata na Burmistrza Krzysztofa Mazurkiewicza powstał, by łączyć wyborców, a nie dzielić ,i przez to wprowadzić nową, lepszą jakość rządzenia.
Z poważaniem, Krzysztof Mazurkiewicz"


Prezentujemy również materiał video, który zarejestrowaliśmy podczas konferencji.
F&A MEDIA
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl


DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (4)
tomii 19-10-2014 14:36
Pytanko do admina kiedy ogłosicie kandydatów na Burmistrza Koła???? Wszystkich z powiatu kolskiego ogłosiliście kandydatów na Burmistrza i Wójta tylko w Kole nie ogłosiliście!!!!! A mieliście ogłosić w sobotę!!!!
| Zgłoś do usunięcia
Fan 18-10-2014 11:38
Statut PO mówi, że członek partii ma "obowiązek postępowania w życiu publicznym i prywatnym w sposób, który nie narazi na szwank dobrego imienia Platformy, zgodnie z jej programem i interesem politycznym", a także zobowiązany jest "wspierać cele i program Platformy oraz brać udział w realizacji jej zadań". Dla kontrastu, definicja słowa niezależny, za Słownikiem PWN: "nienależący do żadnej z rywalizujących partii, niepodporządkowany komuś, czemuś»." Pozdrawiam i życzę sukcesów. :)
| Zgłoś do usunięcia
as 18-10-2014 11:32
Chorobliwa żądza władzy to jedyny motyw działania. Tak można ocenić krętackie posunięcie z utworzeniem KWW Krzysztofa Mazurkiewicza. Nie ma przeszkód by startować z list PO nie będąc jej członkiem, natomiast sądzę, że startowanie z list KWW Krzysztofa Mazurkiewicza to obciach. Jaki pan, taki kram.
| Zgłoś do usunięcia
miki 18-10-2014 10:34
hahaha sranie w banie. PO traci poparcie i to jedyny powód dla którego zmienił na KWW...kolejny co mydli oczy ludziom ! PRECZ !
| Zgłoś do usunięcia