sim
materace
Wiadomości Powiat Kolski Gmina Dąbie: Kto powalczy o władzę

Gmina Dąbie: Kto powalczy o władzę

18-10-2014 10:39 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 18,878 | Komentarzy: 11
Jubiler Euro Koło
Gmina Dąbie: Kto powalczy o władzę
Foto:
Tegoroczne wybory z Dąbiu będą równie emocjonujące co w Kole. 5 kandydatów powalczy o fotel burmistrza miasta i gminy Dąbie. Sprawdź nazwiska kandydatów i powiedz, kto ma największe szanse.
1. Ludwicki Tomasz z Chełmna. Najmłodszy kandydat - 25 lat i reprezentuje KWW Zmiana Dla Przyszłości,

2. Mielczarek Zbigniew obecny burmistrz, który sprawował władzę od dwóch kadencji. Wiek 50 lat. Startuje z KWW Zbigniewa Mielczarka ,

3. Mysiński Józef Henryk mieszkający w Ladorudzu w wieku 51 lat. KWW "Porozumienie Prawicy" ,

4. Wasiak Agata (41 lat) z Karszewa, Komitet Wyborczy PSL,

5. Wojciechowski Jan Wiesław z Krzewa, wiek: 52 KWW Miasta i Gminy Dąbie "Wspólnota".

Jak myślicie - kto ma największe szanse?

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (11)
Mieszkanka Dąbia 16-11-2014 02:38
Po komentarzach widać dużą różnicę zdań co do nowego burmistrza Dąbia. Sądzę, że przesądzi minimalna ilość głosów o wygranej między obecnym burmistrzem a p. Ludwickim. Niestety reszta kandydatów moim zdaniem nie powinna być brana pod uwagę. Zszokował mnie ostatnio ,,wywiad" z p.Wojciechowskim w internecie. Czytanie z kartki i obrażanie kontrkandydata jest nie na miejscu, szczególnie w przypadku osoby starającej się na tak wysokie stanowiso. Minimum taktu... Myślę, że Pan W. w ogóle nie nadaje się na reprezentowanie gminy, jest zbyt prostym człowiekiem. P. Ludicki może i ma predyspozycje do objęcia tego stanowiska, ale wydaje mi się, że w momencie gdy gmina powoli, ale wychodzi na prostą powinno dac sie szanse obecnemu burmistrzowi aby mogl pokazac, ze zaslugiwal i zasluguje na to stanowisko, tylko niestety w zlym czasie i z duzym dlugiem je przejal i te dwie kadencje byly potrzebne na wyprostowanie budzetu gminy. W tym momencie zostanie mu odebrana ta szansa, a gmina w lepszym moze zostac oddana komus, kto pozniej zasluge wyciagniecia gminy z dlugow przypisze sobie.
| Zgłoś do usunięcia
asdf 11-11-2014 10:50
Ludwicki? żartujecie sobie ? mało zabawne.
| Zgłoś do usunięcia
Tadeusz 05-11-2014 20:46
Hmmm...skoro elektryk byl prezydentem to i szwaczka moze byc burmistrzem ;-) ;-) ;-) tylko wtedy co niektorzy juz chodzac po miescie ...ziemi nie beda tykac ;-) ;-) ;-)
| Zgłoś do usunięcia
Kolanin 04-11-2014 19:37
Pan Wasiak się spalił to wystawia żonę -może się uda.
| Zgłoś do usunięcia
Jadzia z Kolskiej 02-11-2014 20:31
P.Wiesław ma rację Pani W. to krawcowa, a ukończyła dalsze wykształcenie za pomocą znajomości swego męża. Pan Ludwicki powinien wygrać!
| Zgłoś do usunięcia
Wiesław 02-11-2014 12:15
Zgadzam się z przedmówcami, pani W. to krawcowa z wykształcenia. Trzymam kciuki za p. Ludwickiego, stawiamy na młodość i porządne wykształcenie. Pozdrawiam :)
| Zgłoś do usunięcia
krystyna 28-10-2014 22:48
Mam nadzieję ze nadal zostanie Nasz dotychczasowy Burmistrz...tak naprawdę dużo zrobił dla Gminy. Byc moze popełnił jakieś błędy...ale ten ich nie popełnia co nic nie robi. Jezeli chodzi o reszte kandytatow to p.Ludwicki chce zdobyć swiat reklamą i obiecankami-moze ktos sie na to złapie. p.Wasiak...jak dla mnie to doświadczenie 0...praca w ARiMR to nie wszystko,plany ogromne ale jakoś wogole mnie nie przekonuje. p.Wojciechowski...hmmm tutaj przemilcze bo szkoda słów.Ostatniego kandytata nie znam wiec sie nie wypowiadam.
| Zgłoś do usunięcia
Anna 27-10-2014 22:28
Dziwi mnie wypowiadanie się wielu osób o wykształceniu kandydatów obecny Burmistrz z tego co się zapoznałam ma o wiele wyższe wykształcenie niż Pan Ludwicki. A bardzo zastanawia dlaczego człowiek ( Pana Ludwicki ) kreujący się na takiego światowca, bywający na wysokich salonach politycznych nagle schodzi tak nisko do polityki samorządowej. czyżby już nie miał co szukać w wielkim świecie ? Bardzo to zastanawia. Bo co może zrobić człowiek spalony dośc wysoko
| Zgłoś do usunięcia
Magda 25-10-2014 23:46
...a Ja uśmiałam sie do łez...i nie tylko Ja ;-) Pani W. ma ogromne aspiracje...życze powodzenia,chętnie popatrze na tą szopke ;-) ;-) ;-)
| Zgłoś do usunięcia
ja 18-10-2014 17:44
ja też uważam ze jedyny i najlepszy to kandytat Tomasz Ludwicki z chełmna trzymam kciuki ze on wygra :)
| Zgłoś do usunięcia
milo 18-10-2014 11:57
jako jedyny wyksztalcony i odpowiednie na to stanowisko kandytac, mogacy cos zadzialac i ruszyc gmine do przodu to Pan Ludwicki z chelmna inni niech sie schowaja
| Zgłoś do usunięcia