sim
geberit
Wiadomości Miasto Koło TS zaprezentowało swoich kandydatów [VIDEO]

TS zaprezentowało swoich kandydatów [VIDEO]

28-10-2014 11:00 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 16,438 | Komentarzy: 14
Tomasz Nowak
TS zaprezentowało swoich kandydatów [VIDEO]
Foto:
zacisze
Długo musieliśmy czekać na oficjalne potwierdzenie kandydatury obecnego Burmistrza Mieczysława Drożdżewskiego jako kandydata do kolejnej kadencji. Wczoraj odbyło się pierwsze spotkanie wszystkich kandydatów Towarzystwa Samorządowego do Rady Miasta w Kole, na czele z obecnym Burmistrzem.
"Zróbmy więcej" to hasło wyborcze Mieczysława Drożdżewskiego, który 16 listopada ubiegać się będzie o trzecią kadencję na stanowisku Burmistrza naszego miasta. Co chce zmienić? Jakie ma plany wobec Koła na następne cztery lata? Zachęcamy do zapoznania się z materiałem video.
F&A MEDIA
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (14)
ela 07-11-2014 12:59
I wszystko jasne: Mazurkiewicz burmistrzem, Świder zastępcą. Dwaj specjaliści od zarządzania - historyk i nauczyciel.
| Zgłoś do usunięcia
Julia 03-11-2014 23:12
Jasne a wy w to wierzycie i pozwólcie zmarnować kolejne 4 lata ,czas na dobrego managera popieram Mazurkiewicza
| Zgłoś do usunięcia
realny 03-11-2014 17:57
Realne plany ma Drożdżewski: podłączenie domów do cieplika, osiedle na terenach byłego Zrębu, itd.
| Zgłoś do usunięcia
Romek 03-11-2014 17:38
Widzę ze ktoś ulotki nie umie przeczytać ...Jedyny dobry kandydat Mazurkiewicz reszta juz sie wykazywała a raczej nie wykazała
| Zgłoś do usunięcia
Gość 03-11-2014 17:35
Mazurkiewicz ma realne plany a nie obiecanki jakimi inni zasypują
| Zgłoś do usunięcia
as 03-11-2014 12:45
Popatrzcie na cytat z wypowiedzi kandydata Krzysztofa Mazurkiewicza: Wy mi zaufacie, a ja obiecuję, że w Kole będzie się żyło lepiej. Zmniejszymy bezrobocie, naprawimy drogi, zbudujemy nowe mieszkania, zainwestujemy z edukację, kulturę. Ale nie jestem cudotwórcą, by zrealizować takie plany w realiach, w jakich żyjemy. Mam nadzieję, że nie zaufacie Państwo obietnicom, jakie słyszycie co 4 lata z różnych ust. Nie mam takiej mocy, by sprowadzić do Koła najlepszych inwestorów i zbudować tu ogromne fabryki, dzięki którym wszyscy kolanie znajdą pracę (choć zapewne wiele takich fantazji usłyszycie). Tu jest zawarte sedno programu rozwoju dla miasta Koła
| Zgłoś do usunięcia
wanda 29-10-2014 17:22
burmistrz obecny wydalnasze pieniadze na drogie idluoletnie inwestycje,brak srodków z zewnatrz np unii europejskiej.zadłuzone miasto,ekonomista buduje basen kilka lat.dajmy szanse młodym ludziom z otwartymi glowami i skończyc trzeba z kolskimi ukldami/jeden wykonawca inwestycji w kole,dla koegi tworzy sie stanowisko z-cy kierownika basenu,a w miescie nie zastepcy wmowiono oszczednosci nie tylko ktos drugi moze inaczej spojrzec na tematy miasta ,bo rade miasta nie można liczyc aby krytycznie ocenila burmistrza
| Zgłoś do usunięcia
Piki 28-10-2014 16:29
konkretnie wiem co obecny burmistrz chce zrobić, a nie banialuki innych kandydatów. Będę głosowała na drożdzewskiego
| Zgłoś do usunięcia
fran 28-10-2014 15:47
Hasło burmistrza na te wybory to : ZRÓBMY WIĘCEJ. Mam pytanie a co z dokończeniem tego co rozpoczęte?Nie dokończone a bierzemy się za nowe.Ciekawa perspektywa.
| Zgłoś do usunięcia
only 28-10-2014 15:06
Burmistrz nie ma zastępcy, ale kosztem o dużo większej swojej wypłaty w takim małym mieście zarabia nie dużo mniej niż prezydent Warszawy... gdzie Wa-wa a Koło ?? Basen ma zastępcę dyrektora a burmistrz swojego nie ?? absurdalne !!!! ale wiadomo o co chodzi.
| Zgłoś do usunięcia
wyborca 28-10-2014 14:03
Mimo narzekań ludzi trzeba obiektywnie ocenić te ostatnie lata pracy burmistrza i sporo się zmieniło na lepsze. Nie będę ryzykował i wybiorę władzę, którą znam i która MA DOKONANIA, czyli Drożdżewskiego. Poza tym to o czym mówi to są konkrety, a nie jakieś banialuki i żaden koncert życzeń. Żeby jeszcze powiat bardziej pomagał to wiele rzeczy można zrobić.
| Zgłoś do usunięcia
gość 28-10-2014 13:38
Trzeba pamiętać że w Kole nie ma zastępcy Burmistrza i te obowiązki w większości przejął obecny Burmistrz.A pobory zastępcy to też kilka tysięcy złotych które w kasie miasta zostają.A wszyscy poprzednicy powoływali swoich zastępców i szybko mieszkańcy o tym zapomnieli.Skoro tak dobrze być burmistrzem to czemu tylko 4 śmiałków. Ludzie nienawiść Was zniszczy, trochę zwykłej ludzkiej życzliwości
| Zgłoś do usunięcia
Niki 28-10-2014 13:15
Panie Burmistrzu. Chciałem w tych wyborach na Pana zagłosować. Ale no nie wiem... Myślałem, że powie Pan o geotermii jako najważniejsza inwestycja. A nawet Pan o tym nie wspomniał. Może Pan mówić o bardzo wielu innych inwestycjach, ale bez powiedzenia o geotermii... Jeszcze pytanie do Pana. Ile Pan zarabiał w tej kadencji? Słyszałem, że absurdalnie dużo, jak na takie miasto. Czy chce Pan tyle zarabiać w następnej kadencji, jeśli Pan wygra?
| Zgłoś do usunięcia
zdegustowany 28-10-2014 11:11
A cóż Pan Burmistrz może zmienić? Nauczy się czytać? Jeżeli chce zmienić, to dlaczego nie zmienił? W jakim celu utrzymujemy Straż Miejską? Na ulicy Cegielnianej pewna osoba wybudowała trwałą przeszkodę - mur z cegły, w poprzek ulicy. Strażnicy widzą to i jaki efekt? Pytanie retoryczne. Wola wypisywac mandaty, bo juz pisac umieją.
| Zgłoś do usunięcia