sim
geberit
Wiadomości Miasto Koło Wybory samorządowe już w niedzielę

Wybory samorządowe już w niedzielę

13-11-2014 09:35 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 4,556 | Komentarzy: 2
Wybory samorządowe już w niedzielę
Foto:
zacisze
Szanowni Państwo jak wiemy w dniu 16 listopada 2014 r. w naszym kraju odbędą się kolejne wybory samorządowe. W tym roku obowiązywać będzie nowa ustawa wyborcza.
W myśl nowych zasad miasto Koło zostało podzielone na 21 okręgów (do tej pory były 4 okręgi), w których wybierać będziemy po jednym radnym. Liczba radnych w mieście Kole pozostaje bez zmian i jest to 21 radnych.

Jak będą wyglądały wyniku przekonamy się już po północy kiedy to będą docierać nieoficjalne wyniki wyborów. Jesteśmy ciekawi czy sonda jaka zamieszczona została na łamach naszego portalu potwierdzi się choć w 70%.

Kto zasiądzie w nowej radzie miasta i powiatu? Ilu będzie nowych radnych? Jaka będzie średnia wieku rady powiatu i rady miasta? Kto znajdzie się w drugiej turzy wyborów na burmistrza miasta? O tym już w poniedziałek 17 listopada przeczytacie na łamach naszego portalu.

Aktualnie dobiega końca czas jaki wyznaczony został na prowadzenie kampanii wyborczej. Cisza wyborcza rozpocznie się w piątek 14 listopada o północy i potrwa aż do zakończenia głosowania. Przypominamy, że za prowadzenie agitacji wyborczej grozi kara grzywny, natomiast za publikowanie w tym czasie sondaży przedwyborczych grożą kary od 500 tys. zł do 1 mln zł. Głosowanie odbędzie się w niedzielę, 16 listopada w godz. 7.00-21.00.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (2)
ela 14-11-2014 10:49
Cytat z konkurencji medialnej: Panie Mazurkiewicz. W całej kampanii nie odpowiedział pan na żadne pytanie internautów. Nie będę już tego drążył. W rozmowie z pana współtowarzyszami usłyszałem, że minimalne zarobki i brak wykazania jakiegokolwiek majątku w deklaracji radnego jest sposobem na unikanie płacenia alimentów. Trudno uwierzyć w tak niskie pobudki legionisty i kandydata na najwyższy urząd miasta Koła. Jeżeli jest to prawdą, to w moich oczach jest pan mały i niegodny stanowisk , o które pan zabiega. Dodam precz z oszustami.
| Zgłoś do usunięcia
kolanin 14-11-2014 10:06
Wielki wstyd że p.Mazurkiewicz kpi sobie ze społeczeństwa Koła w bezczelny sposób przedstawiając swoje dochody jako 1.680 zl w firmie tatusia.Uważa ludzi za idiotów, gdyby miał honor to już dziś zrezygnowałby z ubiegania sie o fotel Burmistrza.
| Zgłoś do usunięcia