sim
marzena pilarska
Wiadomości MKS Olimpia Koło Spotkanie opłatkowe MKS Olimpii Koło [FOTO]

Spotkanie opłatkowe MKS Olimpii Koło [FOTO]

16-12-2014 17:49 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 8,009 | Komentarzy: 4
Spotkanie opłatkowe MKS Olimpii Koło [FOTO]
Foto:
zacisze
12 grudnia 2014 o godzinie 16:00 w Zajeździe Paryż piłkarze i działacze Miejskiego Klubu Sportowego Olimpia Koło spotkali się przy wigilijnym stole. Było to spotkanie wyjątkowe ponieważ wszyscy spotkali się w jednym miejscu i w tym samym czasie – drużyny dziecięce, młodzieżowe i seniorska.
Zasłużony zawodnik jakim jest Jarek Kawka powiedział m. in: – „Dzisiaj możemy zobaczyć jak wielką rodziną jest Olimpia Koło. Ta rodzina liczy ok. 300 osób nie wliczając kadry trenerskiej i działaczy”.

Na spotkaniu pojawili się również nowo wybrany Burmistrz Miasta Koła Stanisław Maciaszek, Starosta Marek Banaszewski, Przewodniczący Rady Miasta Artur Szafrański, Zastępca Przewodniczącego Mariusz Hanefeld i Ojciec Miłosz z Klasztoru Ojców Bernardynów.

Po przywitaniu wszystkich obecnych przez prowadzącego Jarka Kawkę głos zajął prezes Przemysław Galiszkiewicz, który podziękował wszystkim za minioną jak zaznaczył bardzo udaną rundę. –Po tym co widziałem w tym roku jestem pełen optymizmu przed kolejną rundą – Przemówienie prezes zakończył życzeniami – Życzę wszystkim Zdrowych i Rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego 2015 Roku .

Jako ostatni głos zabrał Ojciec Miłosz z Klasztoru, który krótką modlitwą wprowadził wszystkich w nastrój świąteczny. Po modlitwie wszyscy zaczęli dzielić się opłatkiem, a potem zasiedli do wigilijnego stołu. Życzeń, ciepłych słów i miłych gestów nie było końca, a uśmiech, zadowolenie i radość najmłodszych adeptów piłki nożnej tego wieczoru były bezcenne.

mc
Foto: www.mksolimpia-kolo.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (4)
magda 18-12-2014 20:49
zastępca z Osieka, imprezy w Grzegorzewie u brata i wszystko jasne. Wieś rządzi, ale czy o to wam chodziło ? Teraz płaćcie i płaczcie głupole.
| Zgłoś do usunięcia
kolanin 18-12-2014 20:02
restauracja paryż to lokal brata jarosłwa kawki wszystko chyba jasne to nie przypadek
| Zgłoś do usunięcia
Ojgen 17-12-2014 22:46
Czyżby p. Oblizajek złożył dymisję ze starosty ??? Bo p. Banaszewski był i jest wicestarostą !
| Zgłoś do usunięcia
graba 16-12-2014 19:24
przecież Paryż to jest w Grzegorzewie, a nie na początku Chojen czyli w Kole nie było porządnego lokalu, aby mogło w nim się odbyć to spotkanie ! Nie przenoście nam stolicy do ....
| Zgłoś do usunięcia