sim
Artbud
Wiadomości Kultura i rozrywka Sztab odwiedził Jurka Owsiaka [VIDEO]

Sztab odwiedził Jurka Owsiaka [VIDEO]

31-12-2014 10:08 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 7,014 | Komentarzy: 7
Jubiler Euro Koło
Sztab odwiedził Jurka Owsiaka [VIDEO]
Foto:
12 dni pozostało do 23 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który zagra również w Kole. W środę kolski sztab odwiedził siedzibę fundacji Jurka Owsiaka, gdzie przygotował 120 identyfikatorów dla kwestujących.
Identyfikatory, serduszka i inne potrzebne wolontariuszom rzeczy przyjechały już do Koła co znaczy, że już za chwilę będą je mogli odebrać. Na 7 stycznia o godzinie 15:30 zaplanowano odprawę z wolontariuszami, gdzie sztab przedstawi zasady bezpiecznej zbiórki pieniędzy oraz rozliczenia. W kwestii bezpieczeństwa tradycyjnie pomogą funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kole.

Na poniższym filmie chcieliśmy pokazać w telegraficznym skrócie proces powstawania identyfikatorów oraz zdradzić trochę tajemnicy - jak wygląda budynek gdzie pracuje cały główny sztab orkiestrowy.Video: TVKOLO.pl
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (7)
abecadło 06-01-2015 20:00
Chyba zacznę sie bać tej inwigilacji. A zaspokajając osobę bez nicka powiem, że ja cały sercem jest za wszystkimi akcjami charytatywnymi, a WOŚP w obecnej formie pewnie znacznie się zmieni (patrz proces p.Owsiaka) - pewnie zacznie się coś nowego z nowym "liderem" - i tylko tego dotyczył mój wpis. Żadnej krytyki WOŚP, wręcz przeciwnie - 100% poparcia dla akcji na PRZEJRZYSTYCH zasadach. :)
| Zgłoś do usunięcia
do abecadło. 06-01-2015 15:49
Dziękuję :) To nie jest Twój pierwszy wpis dotyczący WOŚP, "przyglądam" się tej twórczości i dlatego spytałem czy podpisałeś takie oświadczenie ?
| Zgłoś do usunięcia
abecadło 06-01-2015 15:39
Podziwiam @do abecadło za wyczytanie czegoś takiego w moim krótkim zdaniu.
| Zgłoś do usunięcia
do abecadło 06-01-2015 15:15
W internecie jest stosowne oswiadczenie które mozna wypełnic i nosić ze sobą. W tymże oswiadczeniu deklarujemy sie ze w chwili zagrozenia naszego zdrowia bądź zycia rezygnujemy z leczenia urzadzeniami zakupionymi przez WOSP. Skoro nie popieramy zbiórek nie chcemy byc leczeni dzieki tej fundacji, czy masz takie oswiadczenie ?
| Zgłoś do usunięcia
andzia 06-01-2015 12:43
A ja mam nadzieję, że zwycięży ludzka dobroc, ja zawsze będę wrzucac pieniążki dla Orkiestry, bo jestem bywalcem szpitali w wielu miejscowościach, sprzęt zakupiony przez Orkiestrę towarzyszy nam na każdym kroku i już kilkukrotnie ratował życie mojego dziecka. Za każdym razem ze łzami w oczach i radością oglądam finał i cieszę sie ich sukcesami
| Zgłoś do usunięcia
abecadło 31-12-2014 20:59
Zapowiada się, że rok 2015 będzie ostatnim rokiem w historii tych zbiórek.
| Zgłoś do usunięcia
Ala 31-12-2014 15:36
Mają dość sponsorowania Owsiaka? Kolejne miasta tną wydatki na finał WOŚP. A Koło?
| Zgłoś do usunięcia