sim
mycenter
Wiadomości Miasto Koło Burmistrz zaprasza przedsiębiorców

Burmistrz zaprasza przedsiębiorców

09-01-2015 08:36 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 16,562 | Komentarzy: 16
Jubiler Euro Koło
Burmistrz zaprasza przedsiębiorców
Foto:
Zapraszam Przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na terenie miasta Koła na spotkanie, które odbędzie się dn. 15.01.2015 r. o godz. 12.00 w sali sesyjnej Ratusza Miejskiego.
Celem spotkania będzie podjęcie rozmów w kontekście wypracowania strategii miasta na rzecz rozwoju przedsiębiorczości i gospodarki lokalnej.

Z poważaniem,
Burmistrz Miasta Koła
Stanisław Maciaszek
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (16)
Genowefa 11-01-2015 18:05
Co za baran głosował dlatego na Maciaszka bo chciał rozwiązać Straż, Tylko chyba ty bo 90% głosowało z innych powodów , bo chcieli zmiany z Grzegorzewa na Koło ale wyszło raczej z Grzegorzewa na Osiek , głosowałam dlatego na niego bo miałam dość Mietka a nie dlatego aby wszystko sprzedać, zlikwidować
| Zgłoś do usunięcia
ja 10-01-2015 20:17
Przecież wybieraliście podobno dlatego, że obiecał zlikwidować Straż. Czego w końcu chcecie ? Kto wszystkim dogodzi ? Tamten zły był, jeszcze poprzedni też, na tego już dziobiecie. W głowach już się poprzewracało ?
| Zgłoś do usunięcia
ja 10-01-2015 19:38
Brawo wybraliśmy naprawdę godnego burmistrza , nie opłaca mu sie Straż i Strefa Parkowania wiec jednych rozwiaze drugich sprzeda , prywatnemu sie opłaci to prowadzic jemu nie na dzien dobry stawki za parkowanie pewnie pójda w góre co???
| Zgłoś do usunięcia
DONEK 09-01-2015 20:18
Tak przyjdą mądrzy do mądrego i coś mądtrego wymyślą np niższe podatki bo mesiu już ma rok , a może miasto coś zlikwiduje i im odda aby prowadzili bo prywatnemu sie opłaci a naszemu wodzowi nie, może coś zlikwiduje to zadowoli kilka moherów........i tak przebimba sobie 4 lata o nie nie tak jeszcze kolesiowi załatwi robote A MY PLEBS OK WYBORCY BZIEMY ZA 1200ZŁ TYRAĆ
| Zgłoś do usunięcia
do \"ja\" 09-01-2015 19:54
a co to nas obchodzi gdzie ty pracujesz i ile zarabiasz
| Zgłoś do usunięcia
ja 09-01-2015 19:43
aaa... i nie pracuje w administracji publicznej!
| Zgłoś do usunięcia
ja 09-01-2015 19:42
ja zaczynałem od 1700 brutto 6 lat temu. dziś mam 8 netto, ale kosztuje mnie to ogromne poświęcenie - czas na szkolenia, podnoszenie kwalifikacji, szlifowanie języków, częste noclegi poza domem... dodam, że od skończenia studiów pracodawca ten sam:) i jestem dumny, że pracuje w zawodzie! Da Się.
| Zgłoś do usunięcia
kolanka 09-01-2015 19:20
Krytyka boli tych co coś robią, ignoranci zawsze wszystko maja w d...Zapamiętaj to sobie!Już wiesz do której grupy należysz?
| Zgłoś do usunięcia
genek 09-01-2015 19:05
A kto Tobie zabronił kandydować na burmistrza człowieczku ? Pewnie już byś dawno dał nogę ze strachu. Uważasz, że to są takie duże pieniądze ? Popatrz na zakłady i popytaj to dowiesz się ile zarabiają na kierowniczych stanowiskach. Szkoda mi czasu dla Ciebie.
| Zgłoś do usunięcia
też Kolanka !!! 09-01-2015 18:59
Przedstawia się zawsze osoba która rozpoczyna temat itd, itd, ale pewnie i tak nie zrozumiesz. Ja do stracenia? Kobieto o czym Ty piszesz ? Ja tylko mogę zyskać, zapewniam Cię. Idź do burmistrza i sama mu powiedz o tym, a nie wysługujesz się tylko wpisami na E Koło. Żenada. Krytyka zawsze mniej boli od przegranej, zapamiętaj to. Myślę, że nawet nie wiesz co to jet ciężka praca, nie ośmieszaj się już więcej, bardzo proszę.
| Zgłoś do usunięcia
do nuda 09-01-2015 18:55
Jeśli dostanę taką pensję jak burmistrz to też pozatrudniam firmy zewnętrzne i będą rządzić jak trzeba. OTO mój pomysł
| Zgłoś do usunięcia
kolanka 09-01-2015 18:52
Krytyka boli. To dobrze. Władza to nie mamienie wyborców tylko ciężka praca niech elektorat Pana Maciaszka mu o tym przypomni. Dobrego nastroju życzę i mniej samozadowolenia. Przedstawie się jeśli i ty to zrobisz . Zachęcam. Zobaczymy kto ma więcej do stracenia.
| Zgłoś do usunięcia
też Kolanka !!! 09-01-2015 18:47
Do - kolanka - No właśnie, po co czytasz? Po co oglądasz, weź się kobieto za robotę w domu i nie zrzędź, nie dostałaś pracy, czy już straciłaś ? Jaki Ty masz pomysł ? Widać, że nie głosowałaś na nowego burmistrza, a wymądrzasz się ponad wszystkich. Dobitnie to szanowna pani nie wiesz co z sobą zrobić chyba i szukasz dziury w całym. Przedstaw się pomysłowa kobieto kim jesteś, jak się nazywasz, bo takie o.c.ze.rn.ianie to jest już nieładne. Bohaterka w ukryciu ? Dobre, ale do czasu. Głosowałam na p. Maciaszka, ale nie wszystko od razu. Czego oczekujesz po pierwszym miesiącu? Za kogo się uważasz? Wstyd !
| Zgłoś do usunięcia
ja 09-01-2015 18:40
kolanko, z taki podejściem do życia, życzę Tobie naprawdę powodzenia... pamiętaj CHCIEĆ TO MÓC!!! może jesteś z Glasgow? (czyt. Grzegorzewa)
| Zgłoś do usunięcia
nuda 09-01-2015 18:35
Nie czytaj ! Nie masz pracy ? Nie pracuje tylko ten kto nie chce, idź do Urzędu Pracy i zobacz oferty, a nie wypisujesz brednie. A Ty jaki masz pomysł, oprócz krytyki ? Jeśli w ogóle masz, to co byś zrobił po miesiącu pracy ? Pochwal się nam, będziemy mieli niezły ubaw. On szuka miejsc pracy, jeśli umiesz czytać ze zrozumieniem, ale widzę, że słabo Ci idzie. Oj widzę, że przegrana jeszcze bardzo boli i będzie, współczuje Ci bardzo.
| Zgłoś do usunięcia
kolanka 09-01-2015 18:21
Kolejny temat który osłabia. Niech Maciaszek zacznie nareszcie pracować. Pensje bierze sam, a wymaga by wszyscy w Kole rozwiązywali problemy tego miasta.Biedni przedsiębiorcy- dajcie kolanom pracę bo Pan Burmistrz chce mieć zasługi. Absorbowanie mieszkańców wyłącznie tym co zamierza zrobić przestaje bawić. Dobitnie widać, że Pan Burmistrz nie ma pomysłu na wyjście z impasu. Jedyne co mamy to przesyt Pana Burmistrza w mediach. A tak nam wiele obiecywał. Nie ładnie!
| Zgłoś do usunięcia