sim
materace
Wiadomości Miasto Koło Przedsiębiorcy na spotkaniu u Burmistrza [VIDEO]

Przedsiębiorcy na spotkaniu u Burmistrza [VIDEO]

15-01-2015 16:39 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 10,950 | Komentarzy: 7
Jubiler Euro Koło
Przedsiębiorcy na spotkaniu u Burmistrza [VIDEO]
Foto:
Rozwój, strategia i przedsiębiorczość - takie cele towarzyszyły Burmistrzowi Stanisławowi Maciaszkowi w organizacji dzisiejszego spotkania, na które przybyły blisko setka kolskich przedsiębiorców. Jednym z pomysłów kolskiego włodarza jest stworzenie grupy przedsiębiorców, która swoim doświadczeniem i pomysłami wspierałaby władzę.
Na spotkaniu z przedsiębiorcami stawili się szefowie małych, średnich i dużych firm, które od wielu lat działają na rynku lokalnym. Od samego początku Burmistrz wskazywał właśnie Ich jako motor napędowy miasta i przyszłość ku rozwojowi.

Podczas spotkania głos zabrali przedsiębiorcy, który zgłaszali swoje pomysły na poprawę możliwości rozwoju firm i pozyskiwania terenów pod nowe inwestycje.

Padło wiele cierpkich słów lecz prawdziwych. Nowy Burmistrz jednak każdego wysłuchał i w miarę możliwości starał się do wypowiedzi ustosunkować.

Czy powstanie taka rada? Tego nie wiemy, gdyż na dzisiejszym spotkaniu zaproszeni goście podnieśli zbyt wiele pytań i pomysłów co do funkcjonowania takiej rady. Wielu jednak wskazało ten tor współpracy między przedsiębiorstwami a urzędem za prawidłowy i napawający nadzieją, że sytuacja obecna ulegnie zmianie.

Video: TVKOLO.pl, Foto: F&A MEDIA
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (7)
Mark Twain 16-01-2015 17:12
"Lepiej nic nie mówić i być uważanym za idiotę, niż odezwać się i rozwiać złudzenia." Panie Burmistrzu lepiej nich pan siedzi.
| Zgłoś do usunięcia
ela 16-01-2015 16:36
Byłam na spotkaniu i jedno co mogę stwierdzić to to, że burmistrz jest ignorantem. Na podstawie tego co mówi widać brak wiedzy w wielu zagadnieniach działania samorządu, w tym również w zakresie zmówień publicznych. Nie ma pomysłu na rozwój miasta. Od inicjatyw i pomysłów jest Rada Miasta i pan - przepraszam "pana osoba", a nie przedsiębiorcy. To spotkanie to kompromitacja władzy.
| Zgłoś do usunięcia
przedsiebiorca 16-01-2015 08:37
warto dodac, ze poprzednia wladza o takich spotkaniach nie pomyslala, tym samym nie dbala o dobre relacje z nami, ktorzy ciezko pracuja na budzet tego miasta. Dobry kierunek!
| Zgłoś do usunięcia
kolanin 16-01-2015 08:06
Widać że p.Burmistrzowi zależy na rozwoju miasta, dobru mieszkańców. Te wszystkie spotkania właśnie temu mają służyć.Ze wszystkiego od razu nie wie to zrozumiałe, ale ważne że nie lekceważy problemów, chce się z nimi zapoznać.I o to właśnie w rządzeniu chodzi .Fajny, kulturalny, miły człowiek otwarty na drugiego człowieka A zawistnych do krytyki nie brakuje ale o takich szkoda rozmawiać.
| Zgłoś do usunięcia
ok 15-01-2015 22:59
To było bardzo fajne spotkanie. Nie wiedziałem czego się po tym spodziewać ale na następne spotkanie będę na pewno dobrze przygotowany do rozmowy. Pan burmistrz widać że chce zrobić coś dla naszego miasta. Musi się dowiedzieć na czym polega inkubator przedsiębiorczości i co oferuje młodym przedsiębiorcą.
| Zgłoś do usunięcia
przedsiębiorca 15-01-2015 18:37
Pierwsza podstawowa sprawa to zjazd z autostrady o który tak zabiegaliśmy. Wywalczyliśmy, że jest na Koło a nie na Kościelec/Turek a samochody ciężarowe i tak muszą jeździć przez Kościelec :) Zamiast Koło być 5-6 km od autostrady w rzeczywistości jest 12-15 a firmy np transportowe uciekają z Koła na Straszków i okolice Kościelca
| Zgłoś do usunięcia
as 15-01-2015 18:27
To taka pseudo konsultacja społeczna, w której burmistrz nie mający pomysłu na rządzenie chciał wsparcia od przedsiębiorców.
| Zgłoś do usunięcia