sim
naturhouse
Wiadomości Miasto Koło Podsumowanie 2014 roku w kolskiej komendzie

Podsumowanie 2014 roku w kolskiej komendzie

02-02-2015 13:01 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 5,758 | Komentarzy: 2
Jubiler Euro Koło
Podsumowanie 2014 roku w kolskiej komendzie
Foto:
30 stycznia w Komendzie Powiatowej Policji w Kole odbyła się narada służbowa podsumowująca pracę kolskich policjantów w 2014 roku. W spotkaniu uczestniczył I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Jarosław Rzymkowski, kadra kierownicza kolskiej jednostki na czele z Komendantem insp. Wiesławem Grzegorczykiem oraz zaproszeni goście.
Początek nowego roku jest w większości przedsiębiorstw czasem podsumowań poprzedniego okresu. Nie inaczej jest w Policji, gdzie w styczniu następuje ocena efektów pracy policjantów w poszczególnych jednostkach.

W odprawie, która podsumowała rok 2014 na terenie działania kolskiej komendy uczestniczyli: I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Jarosław Rzymkowski, Prokurator Rejonowy w Kole Lechosław Perz, Burmistrz Miasta Koła Stanisław Maciaszek, Starosta Kolski Wieńczysław Oblizajek, Komendant Powiatowy Policji w Kole insp. Wiesław Grzegorczyk, I Zastępca Komendanta Policji w Kole mł. insp. Grzegorz Baszczyk oraz cała kadra kierownicza kolskiej jednostki.

Podczas spotkania kolscy Komendanci zaprezentowali efekty pracy policjantów w poszczególnych wydziałach oraz przedstawili plany i priorytety na 2015 rok.

Zaproszeni goście złożyli podziękowania dla policjantów na ręce Komendanta Wiesława Grzegorczyka za sumienną pracę na rzecz poprawy bezpieczeństwa w powiecie kolskim. Wyrazili także zadowolenie z dotychczasowej współpracy z Policją.

Komendant insp. Jarosław Rzymkowski wyraził zadowolenie z wyników pracy kolskich funkcjonariuszy odnosząc się także do pozytywnego spadku liczby popełnianych przestępstw zarówno w powiecie kolskim jak i w całej Wielkopolsce. Komendant podkreślił również ważną rolę jaką pełni Policja w zapewnieniu ładu i porządku w kraju. Na zakończenie Komendant insp. Jarosław Rzymowski podziękował wszystkim funkcjonariuszom i pracownikom kolskiej komendy za sumienną i rzetelną pracę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu kolskiego.

KPP KOŁO
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (2)
Jan 02-02-2015 18:15
Hej Stasiu a ty kogo tam szukałeś...............??????
| Zgłoś do usunięcia
ss 02-02-2015 14:38
j czym sie szczycom
| Zgłoś do usunięcia