sim
bricomarche
Wiadomości Na sygnale 68-latek straci prawo jazdy?

68-latek straci prawo jazdy?

04-02-2015 08:47 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 5,258 | Komentarzy: 2
Jubiler Euro Koło
68-latek straci prawo jazdy?
Foto:
2 lutego, kolska drogówka zatrzymała prawo jazdy kierowcy osobowego opla za rażące lekceważenie przepisów ruchu drogowego. 68-latek wyjeżdżając z drogi podporządkowanej uderzył w prawidłowo jadące auto, w wyniku którego doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego.
Kolscy policjanci otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w rejonie skrzyżowania ul. Dąbskiej z ul. Skłodowskiej – Curie w Kole. Funkcjonariusze pracujący na miejscu zdarzenia ustalili, że kierujący autem m-ki Opel Astra wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu pojazdowi m-ki Mazda.

Policyjne badanie trzeźwości wykazało, że obaj kierowcy byli trzeźwi. Na szczęście mimo groźnie wyglądającego zdarzenia, żaden z uczestników nie trafił do szpitala. Teraz sprawą zajmie się Sąd, który zadecyduje czy wobec 68-latka zostanie orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów.

KPP KOŁO
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (2)
Salamon 05-02-2015 16:26
To jest chyba nieporozumienie. Za spowodowanie kolizji ? Facet był trzeźwy, a to że był winowajcą - to są inne środki ukarania jakie ma policja - mandat, punkty, ale żeby zaraz miał rozstrzygać Sąd - gruba przesada.
| Zgłoś do usunięcia
vicek 05-02-2015 15:29
Dlaczego straszycie że zabiorą mu prawo jazdy? To była kolizja bez szkody dla ludzi.Przecież mógł się zagapić facet, ale był trzeźwy. Chyba że ma więcej punków na koncie to co innego, ale zaraz zabierać prawo jazdy? Dlaczego nie zabierają piratom drogowym?
| Zgłoś do usunięcia