sim
kol-net
Wiadomości MKS Olimpia Koło MKS Olimpia Koło podpisała umowę z KIK

MKS Olimpia Koło podpisała umowę z KIK

12-02-2015 09:35 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 4,974 | Komentarzy: 0
Jubiler Euro Koło
MKS Olimpia Koło podpisała umowę z KIK
Foto:
W dniu 11 lutego 2015 r. Miejski Klub Sportowy Olimpia Koło podpisał umowę sponsorską z niemiecką firmą KIK Textil Sp. ZO.O. z Wrocławia. Firma ta weszła na rynek kolski w 2014 roku otwierając swój sklep w Kole na placu po dawnym dworcu PKS. Władze klubu sportowego Olimpia Koło i firmy KiK szybko znalazły wspólny język i już po kilku spotkaniach doszło do konkretów.
KIK zadeklarował się do przekazania 160 kompletów strojów piłkarskich dla 8 grup dziecięcych i młodzieżowych Olimpii, natomiast Olimpia zadeklarowała się prezentować stroje podczas meczów piłkarskich i osiągać jak najlepsze wyniki sportowe. W dniu dzisiejszym dzięki uprzejmości Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego Waldemara Koligota dyrekcja firmy KIK oficjalnie przekazała stroje MKS Olimpii Koło.

Dlaczego właśnie Olimpia. Postanowiliśmy o to zapytać Jarka Kawkę – KIK to bardzo duża, znana i dobrze zorganizowana firma Niemiecka podobnie jak Olimpia Koło na kolskim rynku. I to było głównym czynnikiem podpisania tak korzystnej dla naszego klubu umowy. Myślę, że na tym nie zakończymy współpracy ponieważ już podjęliśmy rozmowy przyszłościowe. Jednak dzisiaj chcemy w imieniu zarządu, działaczy, piłkarzy i wszystkich sympatyków kolskiej Olimpii podziękować firmie KIK za bezinteresowne wsparcie naszego Klubu.

mc
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!