sim
materace
Wiadomości Korfball Radni i Burmistrz docenili Korfballistów [VIDEO]

Radni i Burmistrz docenili Korfballistów [VIDEO]

25-02-2015 20:31 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,999 | Komentarzy: 0
Jubiler Euro Koło
Radni i Burmistrz docenili Korfballistów [VIDEO]
Foto:
Wiele lat ciężkiej pracy na rzecz młodzieży kolskiej, na rzecz sportu, który dzięki Niemu wiemy, że w ogóle istnieje. Mowa oczywiście o trenerze Waldemarze Pietrzaku, który stworzył Uczniowski Klub Sportowy "Maratończyk" i z jego zawodnikami zdobywał medale na arenie krajowej i europejskiej.
"Składamy Panu podziękowania za wielką pracę włożoną w kierowanie i wychowanie młodego pokolenia w duchu sportowym, za kształcenie świata wartości młodzieży, w którym istnieje dobre współzawodnictwo, dyscyplina, wytrwałe dążenie do celu i radości zwycięstwa.
Gratulujemy uzyskanych osiągnięć sportowych kierowanego przez Pana Uczniowskiego Klubu Sportowego "Maratończyk" Koło. Jesteśmy dumni z Pana działalności oraz osiągnięć zawodników i wychowanków klubu, którzy reprezentują nasze miasto w najważniejszych imprezach korfballowych w Polsce i w Europie, zdobywając medale Mistrzostw Polski i otrzymując zaszczytne tytuły.
Życzymy Panu Prezesowi, jak i wszystkim zawodnikom "Maratończyka" dalszych wspaniałych sukcesów na niwie sportowej, sił i wytrwałości w realizacji zawodowych oraz osobistych" - to treść podziękowania jakie zostało wręczone przez Burmistrza Miasta Koła Stanisława Maciaszka oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej w Kole Artura Szafrańskiego.

Trener w swojej wypowiedzi jak zwykle skromnie pominął swoją osobę jako adresata w/w słów, wskazując na zawodników.

Prezentujemy pełne nagranie z wręczenia nagrody.Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!