sim
kol-net
Wiadomości Miasto Koło Rozkład jazdy autobusu miejskiego

Rozkład jazdy autobusu miejskiego

27-02-2015 16:50 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 33,168 | Komentarzy: 20
Jubiler Euro Koło
Rozkład jazdy autobusu miejskiego
Foto:
Urząd Miejski w Kole informuje, że od 2 marca 2015 r. (poniedziałek) zostanie uruchomiony lokalny transport zbiorowy. Rozkłady jazdy autobusu znajdują się na przystankach. Poniżej prezentujemy również cały rozkład
Kierunek jazdy SZPITAL – ZAKŁADY MIĘSNE
Koło, ul. Poniatowskiego - szpital
5.00D 7.00D 9.00d 11.00d 13.00d

ul. Poniatowskiego – za rondem
5.02D 7.02D 9.02d 11.02d 13.02d

ul. Stary Rynek przy Eatuszu
5.04D 7.04D 9.04d 11.04d 13.04d

ul. Sienkiewicza przy CPN
5.06D 7.06D 9.06d 11.06d 13.06d

Al. Jana Pawła II – działki-ogrody
5.08D 7.08D 9.08d 11.08d 13.08d

ul. Włocławska – przy bloku nr 13
5.10D 7.10D 9.10d 11.10d 13.10d

ul. Broniewskiego – 20 Stycznia
5.12D 7.12D 9.12d 11.12d 13.12d

ul. PCK-Toruńska
5.14D 7.14D 9.14d 11.14d 13.14d

ul. Ks. Opałki-Chrobrego
5.16D 7.16D 9.16d 11.16d 13.16d

przy PKP
5.18D 7.18D 9.18d 11.18d 13.18d

ul. Towarowa – przy Mleczarni
5.20D 7.20D 9.20d 11.20d 13.20d

ul. Toruńska – Saint-Gobain
5.22D 7.22D 9.22d 11.22d 13.22d

ul. Toruńska - Brzozowa
5.23D 7.23D 9.23d 11.23d 13.23d

ul. Toruńska – Zakłady Mięsne
5.25D 7.25D 9.25d 11.25d 13.25d


Kierunek jazdy ZAKŁADY MIĘSNE - SZPITAL
ul. Toruńska – Zakłady Mięsne
6.20D 8.20D 10.20d 12.20d 14.20d

ul. Toruńska - Brzozowa
6.21D 8.21D 10.21d 12.21d 14.21d

ul. Toruńska – Saint-Gobain
6.23D 8.23D 10.23d 12.23d 14.23d

ul. Towarowa – przy Mleczarni
6.25D 8.25D 10.25d 12.25d 14.25d

Koło przy PKP
6.27D 8.27D 10.27d 12.27d 14.27d

ul. Ks. Opałki-Chrobrego
6.29D 8.29D 10.29d 12.29d 14.29d

ul. PCK-Toruńska
6.31D 8.31D 10.31d 12.31d 14.31d

ul. Broniewskiego – 20 Stycznia
6.33D 8.33D 10.33d 12.33d 14.33d

ul. Włocławska – Al. Jana Pawła II
6.35D 8.35D 10.35d 12.35d 14.35d

ul. Powst. Wlkp.-Powst. Śląskich
6.37D 8.37D 10.37d 12.37d 14.37d

ul. Sienkiewicza przy ZSE-A
6.39D 8.39D 10.39d 12.39d 14.39d

ul. Stary Rynek przy ratuszu
6.41D 8.41D 10.41d 12.41d 14.41d

ul. Poniatowskiego – za rondem
6.43D 8.43D 10.43d 12.43d 14.43d

ul. Poniatowskiego – Szpitalna
6.45D 8.45D 10.45d 12.45d 14.45d

Oznaczenia:
D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
d – nie kursuje w dniu 1. I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26. XII

Ceny biletów:
- cena biletu miesięcznego pełnopłatnego - 70,00 zł
- cena biletu miesięcznego szkolnego - 35,00 zł
- cena biletu jednorazowego pełnopłatnego - 2,80 zł
- cena biletu dla rencistów i emerytów powyżej 65 roku życia (za okazaniem legitymacji) - 1,40 zł





Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (20)
Ja 03-03-2015 19:30
ALE TŁOK W TYM AUTOBUSIE, GDZIE SĄ CI CO TAK MIELI KORZYSTAĆ Z NIEGO CO ? NASTĘPNA BAJKA I MYDLENIE OCZU, NIEMA TO JAK SIĘ POCHYLIĆ I................... TAK ZOSTAĆ
| Zgłoś do usunięcia
puniu 03-03-2015 12:50
A co to ten " CPN " ???
| Zgłoś do usunięcia
eh 03-03-2015 11:48
Wszystkim nie dogodzisz ajedna godizna zcekania to dla młodziezy strata czasu chociaż wystają zcasami 2godziny rozmawiając ze znajomymi. Nic to. Ale to ,że 2zł na osobe zwięskzono wywóz śmieci to woła o pomstę do Nieba!!!! Za co oni chcą dwa złote podwyżki??Za co? Część śmieci sami odsprzedają i wszyscy to wiedzą. U nas sąsiedzi już im nie wrzucają ani szkła ani puszek ani butelek tylko oddają jednemu z sąsiadów, który jeździ do Konina i im sprzedaje i jakoś im sie opłaca!!! Za puszki pąłcą o wiele więcej niż Kole. Skupują szkło( butelki). On co prawda tam w Koninie pracuje ale do firmy skupującej złom i inne sprawy musi dojechać i jakoś się z tego powodu cieszą. Bo Im się to opłaca. a MZUKOwi jak zawsze nie. Wstyd wielki, że Pan Burmistrz dał się nabrać i MZUKowi i tym z wodociągów. Takie duże podwyżki bo gdzieś indziej taniej. A co nas obchodzi to gdzieś indziej???
| Zgłoś do usunięcia
myszka 03-03-2015 11:12
a co z dzecmi z zakladow miesnych na 8 jak maja dojechac
| Zgłoś do usunięcia
MSS 02-03-2015 22:54
Tak jak ktoś niżej napisał, do szpitala na 6.00 rano nie ma jak dojechać, po pracy po godzinie 6.00 też nie ma jak wrócić. No ale przynajmniej ludzie z mięsnych mają.
| Zgłoś do usunięcia
tatuś 02-03-2015 08:23
panie burmistrzu przydaloby się jeszcze puscić linię autobusową w stronę działek na bogumiła. bylibyśmy wdzięczni . chociaż z dwa kursy z koła kolo 10 i 18 żeby wrocic
| Zgłoś do usunięcia
gosc 01-03-2015 14:55
W szpitalu większość ludzi pracuje w godz. 06.00 - 18.00, 18.00 - 06.00. Żaden z tych autobusów nie pasuje tym pracownikom na dojazd do lub z pracy.
| Zgłoś do usunięcia
kolanin 01-03-2015 14:02
Jutro zobaczymy jak to będzie się sprawdzało. Z dworca PKP muszę dotrzeć na ul.Poniatowskiego do godz 7.00 !
| Zgłoś do usunięcia
kolanka 01-03-2015 10:31
Dziękujemy bardzo Panie Burmistrzu. Autobus bardzo się przyda, bo przecież nie wszyscy niestety mają prawo jazdy, a i są tacy co nie mają samochodu. Najbardziej ucieszy się młodzież, która podąża rano do szkół średnich na pieszo. Tylko te godziny zobaczymy w praktyce czy będą dobre. Mieszkam koło szpitala i myślę, że 5 to za wcześnie na szóstą do pracy, 7 za późno na 7 do pracy i troszkę za wcześnie na 8 do szkoły. No i przydał by się jakiś autobus dla wracających z pracy w stronę szpitala po 15.
| Zgłoś do usunięcia
kik 01-03-2015 10:29
autobus super sprawa
| Zgłoś do usunięcia
mieszkanka 28-02-2015 21:55
Dziękujemy Panie Burmistrzu. Super sprawa. Nie wiem tylko czy te godziny będą dzieciom pasowały. Młodzież jeździ przeważnie na 8, to przydał by się autobus o 7:30 od szpitala. Kończą zajęcia nawet o 16.
| Zgłoś do usunięcia
kolanka 28-02-2015 21:18
A czemu nie ma autobusu późniejszego jak zamykają sklepy?
| Zgłoś do usunięcia
on 28-02-2015 20:55
Lepiej godzinę poczekać, niż pieszo iść. Jest tyle sklepów to można pochodzić. A do tej pory czym jechałaś ?
| Zgłoś do usunięcia
marta 28-02-2015 19:38
super .dużo to daje dla uczniów którzy kończą lekcje po 13:30 i tak będą musieli godzinę czekać:(
| Zgłoś do usunięcia
aneta 28-02-2015 18:05
do fa! dziękujesz za niskie ceny biletów - ale że pan burmistrz wygarnął ci 3 razy tyle z portfela za podwyżki wody i odpadów to już nie wspomnisz! oj ! ciemne to nasze społeczeństwo:(
| Zgłoś do usunięcia
anka 28-02-2015 18:01
rozumiem że z podwyżek za wodę i odpady dopłacę do biletów autobusowych!!! tak pan burmistrz sobie to wymyślił! barwo !! spryciarz z niego !!feeee nieładnie nabijać wyborców w butelkę !
| Zgłoś do usunięcia
Paweł 27-02-2015 22:29
kto za to wszystko zapłaci . Kto sfinansuje utrzymanie basenu , komunikacji , przecież nie jesteśmy drugim Tarnowem Podgórnym . Rozumiem wjazd pociągów na 1 peron - super decyzja i szacun, ale to dla mnie przegięcie totalne, nie łatwiej dopłacić taksówkarzom i wozić ludzi do szpitala bo ja nie widzę by jakies tu specjalnie firmy dojezdzały i tym samym budować nowe przystanki tak jak to mam miejsca np. w Sadach koło Poznania ale może się mylę !
| Zgłoś do usunięcia
mieszkanka 27-02-2015 22:08
bardzo dobra decyzja. Ludzie będą meli możliwość dojechania do zakładów pracy, szpitala, na cmentarz czyli wszędzie tam, gdzie jest daleko.
| Zgłoś do usunięcia
fa 27-02-2015 22:01
Dziękuję p. burmistrzowi za szybkie spełnienie naszej prośby mamy autobus i dla emerytów b. niską opłatę za bilet
| Zgłoś do usunięcia
kolanin 27-02-2015 19:28
trafna decyzja w kierunku osób starszych, pracujących, nie posiadających prawa jazdy, lub samochodu...,może ruch kołowy się w mieście zmniejszy...
| Zgłoś do usunięcia