sim
Artbud
Wiadomości Sport Mistrzostwa Polski OYAMA Karate już za kilka dni

Mistrzostwa Polski OYAMA Karate już za kilka dni

04-03-2015 08:44 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,040 | Komentarzy: 1
Jubiler Euro Koło
Mistrzostwa Polski OYAMA Karate już za kilka dni
Foto:
W dniu 7 marca 2015 roku, hala MOSiR w Kole, stanie się areną zmagań najlepszych zawodników Oyama Karate w konkurencji kata z całej Polski. Zapraszamy wszystkich chętnych na mistrzowski pokaz walki.
W zawodach udział wezmą zawodnicy z 27 klubów Oyama Karate z całej Polski, m.in. z Krakowa, Wrocławia, Jeleniej Góry, Łodzi, Bydgoszczy, Poznania, Katowic, Białegostoku, Rzeszowa i innych. Nie zabraknie również reprezentacji Kolskiego Klubu Sportów Walki. Turniej rozegrany zostanie w dwóch konkurencjach: kata bez broni i kata z bronią. 200-osobowa grupa startujących podzielona zostanie na 17 kategorii według wieku i płci, zgodnie z obowiązującym regulaminem zawodów tej rangi. Następnie drogą eliminacji wyłoniona zostanie grupa finalistów, która między sobą rozstrzygnie walkę o tytuł mistrza Polski. Każdy zdobywca I, II i III miejsca nagrodzony zostanie pucharem, medalem i dyplomem.

Po raz pierwszy, dzięki staraniom Kolskiego Klubu Sportów Walki, mistrzostwa Polski zorganizowane zostaną w Kolskim Ośrodku Sportu i Rekreacji.

Zapraszamy serdecznie do kibicowania zawodnikom. Wstęp na imprezę jest wolny. Zawody rozpoczynają się o godzinie 10.00 w hali widowiskowej MOSiR KOŁO, przy ul. Szkolnej 2B w Kole.

Na wydarzenie zaprasza sponsor zawodów, Sanitec KOŁO

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (1)
Franek Kimono 04-03-2015 14:35
Ja jestem King Bruce Lee karate Miszcz :P
| Zgłoś do usunięcia