sim
Artbud
Wiadomości Miasto Koło Przedsiębiorczy, czyli dynamiczny, kreatywny...

Przedsiębiorczy, czyli dynamiczny, kreatywny...

10-03-2015 11:15 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,094 | Komentarzy: 1
Jubiler Euro Koło
Przedsiębiorczy, czyli dynamiczny, kreatywny...
Foto:
Uczniowie Gimnazjum nr 1 im. Stanisławy Fleszarowej-Muskat w Kole na jeden dzień zostali studentami naszej uczelni. 9 marca wzięli udział w zajęciach Akademii Młodego Studenta, które przygotowała Katedra Zarządzania i Logistyki.
O tematyce zajęć AMS decyduje profil zapraszanej klasy, najczęściej ze szkoły ponadgimnazjalnej. Są jednak takie dziedziny, o których warto mieć pojęcie już wcześniej, np. o przedsiębiorczości. Gimnazjaliści z Koła uczestniczyli więc w wykładach i warsztatach poświęconych właśnie przedsiębiorczości i logistyce. Dr Agnieszka Szymankowska z ich aktywnym udziałem przeprowadziła diagnozę cech dynamicznego zarządcy zakładu, firmy. Młodzi ludzie w grupach na dużych kartonach wypisywali m.ni. atrybuty takiej osoby. Szukali ich również u siebie.

W części spotkania poświęconego logistyce, które przeprowadził dr Szymon Zimniewicz, studenci AMS nie tylko poznali znaczenie tej szybko rozwijającej się gałęzi gospodarki, ale zastanawiali się, na przykład, ile różnego rodzaju towarów można przewieźć większymi i mniejszymi pojazdami oraz jak najdogodniej przeprawić je na drugi koniec świata.

Autor: PWSZ KONIN


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (1)
rte 10-03-2015 11:36
jakiej naszej? przeciez to pwsz w Koninie!
| Zgłoś do usunięcia