sim
Artbud
Wiadomości Miasto Koło Brawa dla naszych sportowców! [VIDEO]

Brawa dla naszych sportowców! [VIDEO]

26-03-2015 15:14 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,297 | Komentarzy: 1
Jubiler Euro Koło
Brawa dla naszych sportowców! [VIDEO]
Foto:
Miłym zwyczajem jest rozpoczynanie obrad sesji od podziękowań i gratulacji dla zasłużonych kolan. Także wczorajszą pracę Rady Miejskiej poprzedziły te przyjemne akcenty. Z nieukrywaną dumą i zaszczytem Przewodniczący Rady Artur Szafrański oraz Burmistrz Stanisław Maciaszek uhonorowali kolskich sportowców za wybitne osiągnięcia i za godne reprezentowanie naszego miasta.

- Gratulujemy Pani Karolinie Graczyk sukcesów w mistrzostwach Polski i Międzynarodowych Turniejach Bokserskich, Panu Tomaszowi Brettowi reprezentującemu Międzyszkolny Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Triathlon”  gratulujemy wyników w Mistrzostwach Polski, jednocześnie doceniamy Pańską pracę jako trenera młodzieży, dziękując za wychowywanie młodego pokolenia w duchu wartości sportowych. Gratulujemy też Pana zawodnikom: Paulinie Wargackiej, Marcinowi Meierowi i Marcie Zygmunt, jesteśmy dumni z Waszych wielkich osiągnieć. Jeszcze raz składamy serdeczne gratulacje i podziękowania dla dotychczasowych osiągnięć sportowych. Wasze sukcesy są wizytówką i promotorem miasta. Życzymy dalszych wspaniałych  sukcesów na niwie sportowej, sił i wytrwałości w realizacji zawodowych oraz osobistych zamierzeń – powiedział Burmistrz.

Wręczanie każdego roku Nagród Burmistrza za wysokie osiągnięcia sportowe jest zgodne z Uchwałą Rady Miejskiej i poprzedzone opinią merytorycznej komisji.Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Urząd Miejski w Kole
Kontakt z autorem: um@kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (1)
wiola 26-03-2015 19:25
kwiatki sie wrecza kwiatem do gory pani Radna
| Zgłoś do usunięcia