sim
bricomarche
Wiadomości Urząd Miejski w Kole Zapraszamy kolskich seniorów!

Zapraszamy kolskich seniorów!

26-03-2015 15:27 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,160 | Komentarzy: 0
Jubiler Euro Koło
Zapraszamy kolskich seniorów!
Foto:
Burmistrz Miasta Koła Stanisław Maciaszek oraz właściciel PHU P.M.S. p. Robert Gajda  zapraszają jutro (tj. piątek, 27 marca) o godz. 10.00 do sali sesyjnej Ratusza Miejskiego w Kole na spotkanie dotyczące Miejskiej Karty Seniora, a zaproszenie kierują do osób po 60-tym roku życia zameldowanych w Kole.

Na wczorajszej Sesji Radni Miejscy z aprobatą zatwierdzili dwa programy: Miejską Kartę Seniora i Miejską Kartę Rodziny.

Miejska Karta Seniora jest lokalnym pomysłem na pomoc drobnej przedsiębiorczości w ożywieniu własnej działalności gospodarczej i ukłonem w stronę seniorów, dla których poszerzy się możliwość korzystania z katalogu ofert naszych firm handlowych i usługowych. Funkcjonowanie karty w Kole jest pomysłem oraz dążeniem Burmistrz Miasta Stanisława Maciaszka i właściciela PHU PHU P.M.S. p. Roberta Gajdy. W Kole mieszka ponad 6 tys. seniorów, a tak licznej grupie społecznej należą się przywileje.

Jutro w ratuszu odbędzie się kolejne z cyklu spotkań, a jego finałem będzie realizacja tego założenia w naszym mieście.

- Pobudzić biznes lokalny i wyjść naprzeciw oczekiwaniom społeczeństwa, taki jest nasz cel – mówi burmistrz. Obaj Panowie przeprowadzili szereg spotkań z przedsiębiorcami lokalnymi i wiedzą, że zainteresowanie udziałem w programie jest duże. Do udziału przystąpią sklepy spożywcze, chemiczne, punkty gastronomiczne, sklepy wędkarskie, kwiaciarnie, gabinety fryzjerskie i kosmetyczne, stacje benzynowe. - Już zapewniło o udziale około 25 punktów, a wraz z rozpoczęciem akcji będzie ich więcej – dodaje P. Robert Gajda.

Firmy same określą wysokość udzielania rabatów na zakupy i usługi, prawdopodobnie będzie to 3%, 5%, a usługodawcy mogą nawet zaproponować 10% zniżki. Miejskie jednostki, jak MDK, MTC, MOSiR czy pływalnia, także przygotują swoją ofertę zniżek. Firmy kolskie zainteresowane przystąpieniem do programu otrzymają plakaty promujące akcję oraz będą wyszczególnione na stronie www.kolo.pl w stosownej zakładce.

Prosimy Państwa o jak najliczniejsze przybycie! Jutro w Ratuszu Miejskim będzie można pobrać i wypełnić wniosek o wydanie karty. Jej koszt pokryje osoba zainteresowana, ale będzie on niewielki, wyprodukowanie karty kosztuje zaledwie 3,50 zł.

Docelowo karty będą dwie, podobnie jak lokalne programy są dwa: złota dla seniorów oraz srebrna - Miejska Karta Rodziny.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku Materiał sponsorowany. Redakcja nie jest jego autorem i nie ponosi odpowiedzialności za treść w nim zawartą
Urząd Miejski w Kole
Kontakt z autorem: um@kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!