sim
bricomarche
Wiadomości Miasto Koło Sprawdzili swą wiedzę o ekologii

Sprawdzili swą wiedzę o ekologii

27-03-2015 16:11 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,149 | Komentarzy: 0
Jubiler Euro Koło
Sprawdzili swą wiedzę o ekologii
Foto:
Zgodnie z tradycją, z nadejściem wiosny Wydział Ochrony Środowiska Gminy Miejskiej w Kole przeprowadził test sprawdzający wiedzę ekologiczną wśród dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjów. Wytypowani przez swoich opiekunów-nauczycieli przyrody przedstawiciele szkół mogli się sprawdzić w temacie wiedzy przyrodniczej i ekologicznej. Olimpiada miała miejsce w Szkole Podstawowej nr 1 w Kole. Poziom był bardzo wyrównany.
Poziom był wyrównany i nie obyło się bez dogrywek.  Udało się jednak wybrać najlepszych. Są nimi, w kategorii szkół podstawowych: I miejsce - Jakub Kwiatkowski SP nr 1, II miejsce - Jakub Jadczak SP Nr 5, III miejsce - Wiktoria Witkowska ZS Nr 1; zaś w kategorii gimnazjum: I miejsce - Dawid Nowowiejski Gim Nr 1, II miejsce - Jakub Malczyk Gim Nr 1 III miejsce - Jakub Sychowiec Gim Nr 2. 

Należy dodać, że wszyscy uczestnicy olimpiady mogą się czuć zwycięzcami, gdyż samo uczestnictwo w tej imprezie świadczy o dużym zainteresowaniu w temacie ekologii i otaczającej nas przyrody. Każdy z uczestników otrzymał nagrodę książkową wraz z dyplomem uczestnictwa, a na ręce opiekunów wręczono dodatkowo pozycje książkowe dla szkolnej biblioteki, aby młodzież mogła w przyszłości z nich korzystać.

Nagrody ufundował Burmistrz Miasta Koła. A było o co walczyć!
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!