sim
mycenter
Wiadomości Miasto Koło Kolskie Forum Kobiet zaprasza na spotkanie

Kolskie Forum Kobiet zaprasza na spotkanie

08-04-2015 14:07 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,787 | Komentarzy: 0
Jubiler Euro Koło
Kolskie Forum Kobiet zaprasza na spotkanie
Foto:
Kolskie Forum Kobiet zaprasza na wiosenne spotkanie pt. „Nie dajmy się zwariować w tym „zwariowanym” świecie” Małgorzata Chałupnik, które odbędzie się w niedzielę 12 kwietnia 2015 godz. 16.00–18.00 w Sali Domu Parafialnego kolskiej Fary.
Czasami każda z nas czuje się zagubiona we współczesnym świecie, przytłoczona nawałem codziennych niepokojących informacji oraz wyzwaniami życia codziennego. Może zastanawiasz się, czy jest gdzieś miejsce ucieczki i odpoczynku. Nie musisz wyjeżdżać na bezludną wyspę!
Możesz znaleźć “bezpieczną kryjówkę” w ramionach najpotężniejszej Osoby w całym wszechświecie – w Bogu. O tym, jak korzystać z tego schronienia pośród wyzwań codzienności opowie Małgorzata Chałupnik.

Małgosia jest absolwentką anglistyki, studiów biblijnych w USA oraz studium poradnictwa chrześcijańskiego. Jest mężatką i mamą dorosłej córki. Od ponad 20 lat pracuje w Ruchu Chrześcijańskim Mt28, który jest częścią międzynarodowej organizacji Campus Crusade for Christ. Pomaga kobietom w osobistym poznaniu Boga- Stwórcy i w uczeniu się, jak żyć ufając Mu każdego dnia.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie i rozmowy przy kawie i ciasteczkach. Będziemy wdzięczne za przekazanie zaproszenia dalej! Dobrych wieści nie zatrzymujmy dla siebie!

www.forumkobiet.pl

Nie dajmy się zwariować w tym „zwariowanym” świecie Małgorzata Chałupnik
Niedziela, 12 kwietnia 2015
godz. 16.00–18.00
Sala w Domu Parafialnym (Fara)
Koło, ul. Kościelna 10
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!