sim
Koflexwerk
Wiadomości Kultura i rozrywka Mariolka i Kryspin przyjeżdżają do Koła!

Mariolka i Kryspin przyjeżdżają do Koła!

17-04-2015 08:40 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 9,908 | Komentarzy: 6
Mariolka i Kryspin przyjeżdżają do Koła!
Foto:
zacisze
Twórcy największych kabaretowych hitów, czyli Mariolka, Kryspin, Balcerzak itd. zapowiedzieli się w Kole. Za naszym pośrednictwem zapraszają wszystkich na swój występ do hali MOSiR, 26 czerwca o godzinie 19:00!!
Kabaret Paranienormalni powstał w 2004 roku. Od tego czasu Paranienormalni osiągnęli olbrzymią popularność i spore grono fanów, a obecnie współtworzą czołówkę polskich kabaretów. Uznanie publiczności zdobyli przede wszystkim kultową postacią Mariolki, będącej parodią współczesnych nastolatek, ale także sporą inspiracją, gdyż powiedzenia tej znanej Blondynki weszły do powszechnego użytku. Popularność dało im także „Radio Terefe”, w którym Igor Kwiatkowski wykorzystuje swoje niesamowite umiejętności naśladowania dźwięków i mimiki. Pozostali członkowie to Robert Motyka – mężczyzna o fantastycznym głosie i uroku osobistym, Rafał Kadłucki – kopalnia pomysłów, reżyser i osoba odpowiedzialna za techniczne walory występów Paranienormalnych. W kabarecie na dobre zadomowił się także Michał Paszczyk – aktor potrafiący tworzyć zaskakujące postaci, który dołączył do zespołu w 2008 roku. Wszystkie skecze z początków kariery kabaretu znalazły się na wydanym w grudniu 2009 roku DVD, natomiast nowości, nad którymi pracują Paranienormalni szybko zyskują uznanie publiczności i zasługują na miano kabaretowych hitów. Zaliczyć można do nich „Poetę”, „Marsa” czy „Śląskie Wojny”. W ich repertuarze znajdziemy dużo tematów młodzieżowych, związanych z popkulturą, ale także pojawia się absurd i historie zaczerpnięte z codziennego życia.

Czy są kwestie, z których nie warto żartować? Tematy, które nie są śmieszne?

Relacje damsko-męskie, absurdalne postacie i sytuacje z życia codziennego to tematy, które pojawiają się w kabarecie od zawsze. Paranienormalni udowadniają, że można potraktować je nowatorsko i przedstawić w niespotykany dotąd, pomysłowy sposób. Niezwykły kontakt z publicznością, zaskakujące wprowadzenie i skecze, które rozbawią każdego to gwarancja udanego spektaklu. Najnowszy program Paranienormalnych to niemal dwie godziny fantastycznej zabawy. „Żarty się skończyły” to dopiero początek dobrego humoru i Twojego nowego życia, które po spotkaniu z Paranienormalnymi nigdy już nie będzie takie samo.


Bilety: 55 zł Miejski Dom Kultury ul.Słowackiego 5 tel. 63 272 01 06; 63 272 28 47
www.kabaretowebilety.pl; www.bilety24.pl/
info zamówienia zbiorowe tel.61 8 144 144,GSM 601 711 781

Nie może Was zabraknąć!

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku Biały Fortepian news
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (6)
ANNA 21-04-2015 20:31
lEPRZY KABARET BYŁ NA SESJI RADY...................
| Zgłoś do usunięcia
Ola 17-04-2015 13:49
To nie możliwe ze bd w Kole w dn 26.06. o godz 19 bo ja w ten sam dzien i na tą samą godzinę jade do Konina na Polską Noc Kabaretową, gdzie oni też będą występować. Czy to nie jest dziwne?
| Zgłoś do usunięcia
gfdv 17-04-2015 10:52
Pamietam jak był kabraet moralnego niepokoju i nagłośnienie na mosirze było tragiczne, ciężko było zrozumieć co mówią. Myslę że nasza hala mosir nie nadaje się na takie wystepy ze wzgledu na akustykę, może jeszcze da się zmienić miejsce wystepu.
| Zgłoś do usunięcia
kolanin 17-04-2015 10:48
Dziękujemy naszym wspaniałym aktorom - amatorom,którzy wystąpili w Warthbrucken za darmo / nie pobierali żadnego wynagrodzenia,wstęp był bezpłatny/ którzy dostarczyli nam tyle emocji. Zapamiętamy Was na długie lata. Nie było w Kole do tej pory czegoś tak wspaniałego. Amatorzy a jacy profesjonaliści. Dziwi mnie, że po spektaklu nie ma nigdzie wzmianki o tym wydarzeniu. Podziękowania dla reżysera, aktorów, dla ludzi którzy się do tego przyczynili, którzy stworzyli coś niepowtarzalnego. Całe Koło o Was mówi ale redaktorzy o was zapomnieli. Żadna Mariolka nie przyciągnie tylu widzów co Warthbrucken.
| Zgłoś do usunięcia
do Lech 17-04-2015 08:59
a co ma polityka do występów kabaretu? Ceny ustala kabaret a nie tusk czy inny polityk. Nikt cie nie zmusza zeby tam isc, chcesz chleba - kup se chleba. 55zł to nie tak dużo. W kłodawie byłam na występie tego kabaretu a bilety były drozsze a mimo to cala sala byla. Swietny wystep polecam!
| Zgłoś do usunięcia
Lech 17-04-2015 08:55
Chyba żarty, bilety po 55 złotych. Za te pieniądze magę mieć chleba na cały miesiąć. Oto rządy Platformy i Kumorowskiego!
| Zgłoś do usunięcia