sim
kol-net
Wiadomości Powiat Kolski Paintball za najlepsze zdjęcie

Paintball za najlepsze zdjęcie

17-04-2015 12:15 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,591 | Komentarzy: 0
Jubiler Euro Koło
Paintball za najlepsze zdjęcie
Foto:
Konkurs fotograficzny „PWSZ w Koninie moją uczelnią”‒ rozstrzygnięty! Najlepsze zdjęcie wykonała Olga Wardzińska z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kłodawie i to ona i jej klasa otrzymają karnet na 2 godziny gry w paintball fundowany przez „Paintball Konin Sektor X”.
„PWSZ w Koninie moją uczelnią” to konkurs fotograficzny, który zorganizowały Studenckie Koło Naukowe „Wizja” oraz Biuro ds. Promocji PWSZ w Koninie. Warunkiem udziału było wykonanie zdjęcia podczas Drzwi Otwartych w PWSZ w Koninie (31 marca). Praca miała nawiązywać do tematu konkursu oraz zawierać elementy identyfikujące uczelnię – musiało być widoczne logo PWSZ w Koninie, minimum 5 osób z klasy, maksymalnie – cała klasa.

Komisja konkursowa, po namyśle, ale bezwzględną większością głosów wybrała zwycięzców. Oprócz szkoły z Kłodawy, która zajęła I miejsce, wśród laureatów znaleźli się: Aleksandra Wojtysiak z Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w Kole, która za II miejsce otrzyma karnet na pizzę w pizzerii „K-2 Konin Zatorze Michalak” dla całej klasy, oraz Szymon Wstawski (III miejsce) z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Braci Kostaneckich w Zagórowie, który wygrał zestawy gadżetów PWSZ w Koninie również dla całej klasy.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!