sim

Wiadomości Miasto Koło Dariusz Tuleja pokazał Afrykę [VIDEO]

Dariusz Tuleja pokazał Afrykę [VIDEO]

18-04-2015 11:05 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,076 | Komentarzy: 1
Dariusz Tuleja pokazał Afrykę [VIDEO]
Foto:
zacisze
Przez naszych mieszkańców znany głównie ze względu na zawód jaki wykonuje - okulista, lecz mało kto wie o pasji Pana Dariusza - Aftyka i pomoc tubylcom. W dniu wczorajszym w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury mogliśmy przenieść się choć na chwilę w tamte miejsca.
Dariusz Tuleja od dawna wyjeżdża do Afryki, gdzie niesie pomoc okulistyczną zamieszkującym tam ludziom. W tym miejscu lekarz okulista to rzadkość, lecz nie brakuje chorób i schorzeń oczu, które nie omijają nawet dzieci. Przed kolejną wyprawą lekarz zorganizował zbiórkę nieużywanych okularów dla Afryki.

Więcej w materiale video.Foto: F&A MEDIA
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku Biały Fortepian news
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1)
Markus 18-04-2015 22:20
"Przez naszych mieszkańców znany głównie ze względu na zawód jaki wykonuje - okulista, lecz mało kto wie o pasji Pana Dariusza - Aftyka i pomoc tubylcom. W dniu wczorajszym w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury mogliśmy przenieść się choć na chwilę w tamte miejsca". Afryka, czy Aftyka?
| Zgłoś do usunięcia