sim
bricomarche
Wiadomości Na sygnale Policyjny pościg za samochodem dostawczym

Policyjny pościg za samochodem dostawczym

23-04-2015 08:37 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 5,237 | Komentarzy: 0
Jubiler Euro Koło
Policyjny pościg za samochodem dostawczym
Foto:
Dzięki współpracy pomiędzy policjantami z kolskiej i konińskiej jednostki 27-letni mężczyzna, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej w Koninie został zatrzymany. W pojeździe 27-latka funkcjonariusze znaleźli około kilograma substancji, która może okazać się narkotykiem. Uciekający mężczyzna odpowie również za usiłowanie potrącenia autem interweniującego funkcjonariusza oraz za wykroczenia, jakie popełnił podczas ucieczki.
W nocy z 21/22 kwietnia kolscy policjanci otrzymali informację o pościgu prowadzonym przez funkcjonariuszy z KMP w Koninie za uciekającym pojazdem m-ki Volkswagen Crafter, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. W wyniku przeprowadzonej blokady drogi K-92 w miejscowości Kościelec, uciekające auto zatrzymało się. Kiedy ścigający go funkcjonariusze próbowali otworzyć drzwi pojazdu, mężczyzna siedzący za kierownicą dostawczego Volkswagena ruszył i usiłował przejechać znajdującego się przed pojazdem funkcjonariusza. Na szczęście zagrożony policjant zdążył odskoczyć w bezpieczne miejsce.

Mężczyzna znajdujący się w pojeździe został obezwładniony i zatrzymany. Uciekającym przez kilkadziesiąt kilometrów kierowcą okazał się 27-letni mieszkaniec gminy Kramsk. W pojeździe 27-latka policjanci znaleźli butelkę, w której znajdowało się około kilograma białego proszku. Wstępne badania narkotesterem wykazały, że może być to substancja pochodna amfetaminy. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Okoliczności i szczegóły zdarzenia wyjaśni prowadzone dochodzenie przez kolskich policjantów pod nadzorem Prokuratury.
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!