sim
geberit produkcja
Wiadomości Miasto Koło Trwa remont muszli koncertowej na Kaliskim

Trwa remont muszli koncertowej na Kaliskim

24-04-2015 14:28 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 12,220 | Komentarzy: 14
Jubiler Euro Koło
Trwa remont muszli koncertowej na Kaliskim
Foto:
Obietnica została spełniona - muszla koncertowa w lasku komunalnym na Kaliskim Przedmieściu przechodzi właśnie remont. 2 maja przypomnijmy, że po wielu latach przerwy zaplanowano imprezę majówkową.
Wielu mieszkańców tej części miasta od dawna narzekało na stan muszli koncertowej jak i całego parku. Wielokrotnie sami organizowali akcje sprzątania śmieci. Jakiś czas temu pisaliśmy o obietnicy Burmistrza, że w najbliższym czasie muszla koncertowa będzie wyremontowana i dziś widzimy pierwsze rezultaty - prace remontowe trwają.

Wszystkie mury są piaskowane, czyli usuwana jest stara farba i odpadający tynk.

Jak zapowiadają robotnicy - przed majówką prace zostaną zakończone.

F&A MEDIA

Muszla koncertowa przechodzi gruntowny remont :)

Posted by Kolski Portal Internetowy on 24 kwietnia 2015
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (14)
Kolanin od urodzenia 03-05-2015 18:36
Ludzie opanujcie się, cały czas tylko krytykujecie. Jak będzie impreza na stadionie też będziecie krytykować.? Już jest to nudne, tylko krytyka i krytyka. Muszla stała przez wiele lat zapomniana. Akurat za tego burmistrza została odnowiona, jak słyszałem zrobił to jakiś sponsor.Gdyby zrobił to inny to byłaby zasługa innego. Miasto już jest znudzone taką sytuacją. Zamiast krytykować poczynania burmistrza pokaż co sam możesz dać i zagłosuj na podwórko nivea, namawiaj innych do głosowania.
| Zgłoś do usunięcia
Kolanin 03-05-2015 18:14
Fakt majówka wydarzenie na miarę wydarzenia międzynarodowego bo zrobił to maciaszko nam panujący, całe lata były majówki i jakoś nikt poklasku nie oczekiwał, ale jaki pan taki kram, jaki burmistrz taka kultura i wydarzenia kulturalne
| Zgłoś do usunięcia
uczestnik majówki 03-05-2015 01:48
No i co, tyle gadania a majówka była super. Brawo organizatorzy !!!!!!
| Zgłoś do usunięcia
uczestnik majówki 03-05-2015 01:48
No i co, tyle gadania a majówka była super. Brawo organizatorzy !!!!!!
| Zgłoś do usunięcia
Mieszkaniec Kaliskiego Przedmieścia 26-04-2015 21:10
A dlaczego w artykule nie ma informacji,że to Radna Miejska Teresa Brzoska nalegała na remont tej muszli. Byłem na zebraniu w ratuszu jak poruszała ten temat. To, ze lasek jest taki czysty to też jej zasługa.
| Zgłoś do usunięcia
randybarnes 26-04-2015 19:16
dlaczego w artykule brak jest informacji że muszlę remontuje firma saint gobein.
| Zgłoś do usunięcia
Tomek 26-04-2015 16:13
Widzę wróciłaś już na forum, powtarzasz się nie jestem przegrany , ani wygrany, twój pan jest przegrany, wielkie mi halo bo muszle pomalował, za Jakubka było to robione raz w roku i jakoś nie było hymnów pochwalnych, Twój pan potrzebuje sukcesów bo póki co same porażki, a te podwyżki i cała reszta świadczy o tym że nie nadaję się do niczego, nawet na kolei nie chcieli go..............A nie jestem z Dąbrowic, Grzegorzewa ale z Koła
| Zgłoś do usunięcia
feluś 25-04-2015 21:59
Bo tu tylko piszą przegrani, będą zawsze i wszystko krytykować. Nie piszą, niech się cieszą, piszcie kochani i opluwajcie, a my śmiejemy się właśnie z was !!!
| Zgłoś do usunięcia
Markus 25-04-2015 16:29
K... m.a ć. Czy w tym miescie nic nikogo nie cieszy? Czy Kolo to miasto sfrustrowanych i z niczego niezadowolonych krytykantow?
| Zgłoś do usunięcia
kolanka 24-04-2015 23:06
Wstyd, ze przy tylu mieszkańcach mamy tak dalekie miejsce w głosowaniu na PODWÓRKO NIVEA. Mój syn jest już za duży i nie będzie z tego placu korzystał, ale i tak całą rodziną głosujemy dla innych dzieci z Koła. GŁOSUJMY WSZYSCY DLA NASZEGO MIASTA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
| Zgłoś do usunięcia
dana 24-04-2015 21:43
piękny i zdrowy wpis dziękuję panu Burmistrzowi i autorowi wpisu
| Zgłoś do usunięcia
Tadeusz 24-04-2015 18:14
Na pewno będzie ten obiekt bardzo chroniony, w ramach oszczędności Burmistrz daje na Policje 55 tys zł a likwiduje straż miejską , czyż to nie hipokryzja ? Oni są dotowani z budżetu państwa , mamy jeszcze dopłacać ? A likwidacja straż to w ramach czego ? Miały być kamery a gdzie sa ? Z muszlą jest tak że kwestia kiedy ale wróci do stanu z przed malowania , Burmistrz nie wie bo pewnie tu nie bywał
| Zgłoś do usunięcia
Darek 24-04-2015 17:23
Czy w związku z remontem muszli jest planowana jakaś forma ochrony obiektu przed aktami wandalizmu?
| Zgłoś do usunięcia
mieszkaniec Kaliskiego Przedmieścia 24-04-2015 15:58
Bardzo się cieszę z renowacji muszli koncertowej, jak i rewitalizacji samego parku. Park wreszcie staje się miejscem, w którym będzie można z przyjemnością spędzać nadchodzące, upalne popołudnia. Pozdrawiam ;)
| Zgłoś do usunięcia