sim
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Wiadomości Miasto Koło VIII Sesja Rady Miejskiej w Kole

VIII Sesja Rady Miejskiej w Kole

27-04-2015 08:55 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 9,178 | Komentarzy: 9
VIII Sesja Rady Miejskiej w Kole
Foto:
zacisze
W najbliższą środę o godz. 15.00 w sali konferencyjnej Ratusza Miejskiego w Kole ul. Stary Rynek 1 odbędzie się VIII Sesja Rady Miejskiej w Kole.
W porządku obrad najbliższej sesji znalazły się po raz kolejny projekty uchwał w sprawie wyrażenia zgody na wydzierżawienie na okres 29 lat części nieruchomości zabudowanej położonej w Kole przy ul. Sosnowej w trybie bezprzetargowym oraz projekt uchwały w sprawie organizacji wspólnej obsługi administracyjnej, finansowej i organizacyjnej szkół i przedszkoli, dla których Gmina Miejska Koło jest organem prowadzącym.


Porządek obrad najbliższej sesji:
1. Otwarcie Sesji.
2. Stwierdzenie quorum.
3. Powitanie gości.
4. Propozycje do porządku obrad.
5. Informacja z działalności międzysesyjnej Burmistrza Miasta Koła.
6. Interpelacje i zapytania.
7. Podjęcie uchwały w sprawie zasad usytuowania na terenie Gminy Miejskiej Koło miejsc sprzedaży i podawania napojów alkoholowych.
8. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę Nr XXIV/153/2004 Rady Miejskiej w Kole z dnia 25 maja 2004 r. w sprawie ustalenia strefy płatnego parkowania na terenie miasta Koła.
9. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na wydzierżawienie na okres 29 lat części nieruchomości zabudowanej położonej w Kole przy ul. Sosnowej w trybie bezprzetargowym.
10. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zbycie w drodze bezprzetargowej nieruchomości gruntowych położonych w Kole przy ul. Miodowej.
11. Podjęcie uchwały w sprawie organizacji wspólnej obsługi administracyjnej, finansowej i organizacyjnej szkół i przedszkoli, dla których Gmina Miejska Koło jest organem prowadzącym.
12. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej w formie dotacji celowej dla Powiatu Kolskiego.
13. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę budżetu miasta Koła na 2015 rok.
14. Podjęcie uchwały w sprawie powołania Komisji Statutowej.
15. Podjęcie uchwały w sprawie skargi na niewłaściwe zachowanie Radnej Rady Miejskiej w Kole Pani Wiolety Skrzypczak.
16. Odpowiedzi na interpelacje i zapytania.
17. Wolne głosy i wnioski.
18. Protokół z VII Sesji Rady Miejskiej w Kole.
19. Zamknięcie obrad VIII Sesji Rady Miejskiej w Kole.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku Biały Fortepian news
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (9)
kaziu 29-04-2015 21:41
..ale bajzel- myślałam , że ,,nowe " to cos nowego , ale to co się obserwuje to totalny bajzel - przeciez ten burmistrz niema zielonego pojęcia o rządzeniu- PIS- chciał aby był więc jest , ludzie równiez liczyli na coś nowego -no i doczekali sie.Pan burmistrz chyba chce wprowadzić dyktaturę- totalitaryzm skoro zapomniał o tym, że rada miasta została ustanowiona po to aby takim burmistrzom patrzeć na rece -to nasze miasto mieszkańców a nie burmistrza. Żenująca są dla mnie jego apele do wyborców aby zdyscyplinowali Radę-bo on myśli że ,, jak wól pierdzi to obora słucha " - i to moim zdaniem świadczy o jego słabości . Teraz do Rady Miasta- JA OBYWATEL TEGO MIASTA WAM ZAUFAŁEM I NA WAS LICZĘ - NIE POZWÓLCIE ABY DOSZŁO DO TEGO ABY BURMISTRZ STAŁ SIĘ SAMOZWAŃCZYM ,, WATAŻKĄ"- . mam nadzieję , że Rada stanowi siłę i potrafi poradzić sobie z tym problemem . Jestem zwolennikiem nowego ,, tchnienia ' ale przez pół roku tego tchnienia to troche w nadmiarze i bardzo jakieś dziwne to nowe czego przykładem może być enigmatyczna ,,spalarnia śmieci''- to jakieś cudo -nie wido- informacje na jej temat są tak pokrętne jak sposób sprawowania władzy przez P.Maciaszka. Przy takim sposobie sprawowania władzy szybko znajdziemy się na poziomie zaścianka-pewnie już tam jesteśmy . Smutne.
| Zgłoś do usunięcia
donek 29-04-2015 16:20
gońcie tego dziadygę z miasta - niech na sołtysa idzie na jakąś wiochę skąd pochodzi, do Dąbrowic. Niech tam opodatkuje tirówki.
| Zgłoś do usunięcia
kolanka 29-04-2015 12:03
Panie kolak szoku to dostanie miasto za jakiś czas, długi? to najmniejszy problem,spłata raty przesunięta na następny rok a dotacje hojną ręką płyną , zwalnia straż po to aby dać kasę policji??? a co więcej ludzi będzie ? nie to takie zagrywki , zwolnienia też płyną............ tylko co będzie , majówka tu niczego nie załatwi, Spalarnia w mieście, podwyżki czego tylko się da więc o co tu chodzi????
| Zgłoś do usunięcia
kolak 29-04-2015 10:50
wręcz kapię jadem w tym serwisie w strone burmistrza, wydaje się jakby to ktos, kto bardzoooo popierał nic nie robienie poprzedniej władzy, teraz doznał szoku że może coś się naprawdę dziać, więc z nienawiści do wszystkiego co niesie zmiany, torpeduje kazdy pomysł, każdą inicjatywę, każdą chęć zrobienia czegokolwiek dla tego miasta, ot tak przy okazji portal e-kolo stał sie serwisem wylewania pomyj na innych
| Zgłoś do usunięcia
judex 29-04-2015 09:23
Niech się Pan Burmistrz nie zabiera za fotowoltaikę bo niema na ten temat zielonego pojęcia ani On ani nikt w urzędzie, chodzi i opowiada bzdury
| Zgłoś do usunięcia
sepultura II 28-04-2015 21:33
Odpowiadam panu JA taki sens że burmistrz nienawidzi personalnie kilku strażników , taki właśnie jest sens jego przemyślanych , uczciwych działań .
| Zgłoś do usunięcia
..... 28-04-2015 18:17
kochani radni powstrzymajcie zapędy tego pana
| Zgłoś do usunięcia
Ania 27-04-2015 15:57
Szkoda ludzi , może na MDK.
| Zgłoś do usunięcia
ja 27-04-2015 15:36
Jaki jest sens zwalniać ludzi z Straży a kase przekazywać na Policję ? Czy to nie śmierdzi prywatą ????
| Zgłoś do usunięcia