sim
bricomarche
Wiadomości Sport Piłkarze z ZS nr 1 na testach w Lechu

Piłkarze z ZS nr 1 na testach w Lechu

15-06-2015 09:04 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,207 | Komentarzy: 1
Jubiler Euro Koło
Piłkarze z ZS nr 1 na testach w Lechu
Foto:
Zawodnicy z młodzieżowych drużyn Olimpii Koło, z których większość jest na co dzień uczniami klas sportowych Zespołu Szkół nr 1 w Kole odbyli 9 czerwca testy piłkarskie w klubie KKS "Lech'' Poznań.
Prowadzeni przez trenerów Piotra Krzyżanowskiego i Łukasza Sikorskiego zawodnicy z Koła byli jedną z liczniejszych grup biorących udział w testach: trener Krzyżanowski wysłał 8 swoich zawodników, natomiast trener Sikorski 6. Młodzi piłkarze mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności na tle rówieśników z innych klubów, a także zawodników rocznika 2000 Lecha Poznań pod okiem sztabu trenerskiego „Kolejorza”. Mamy nadzieję, że wśród kolskiej młodzieży pojawią się talenty, które oglądać będziemy w najlepszych klubach piłkarskich, a młodym piłkarzom życzymy dalszych sukcesów i ciągłej wytrwałej pracy w dążeniu do celu.

Jednocześnie przypominamy, że nadal trwa nabór do klasy pierwszej gimnazjum o profilu „piłka nożna” w Zespole Szkół nr 1 w Kole dla dziewcząt i chłopców urodzonych w 2002 roku. Pierwsza grupa uczniów klas szóstych odbyła już testy sprawnościowe, kolejna tura testów odbędzie się w sierpniu, o czym będziemy informować.
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (1)
mieszkanka 16-06-2015 13:08
super chlopaki ze zostaliscie wytypowani na testy przez trenerow.dzieki panom trenerom za wysilek wlozony trud wychowania fizycznego jakim jest pilka.mysle ze nie zawiedziecie trenerow i samych siebie.tak trzymac chlopaki.pozdrawiam.
| Zgłoś do usunięcia