sim
ubezpieczenia klodawa
Wiadomości Powiat Kolski Krajowy sukces uczennicy z Kościelca

Krajowy sukces uczennicy z Kościelca

15-06-2010 07:34 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,452 | Komentarzy: 0
Krajowy sukces uczennicy z Kościelca
Foto:
zacisze
Skuteczne okazało się trzymanie kciuków przez całą społeczność Zespołu Szkół Rolniczego Centrum Kształcenia Ustawicznego w Kościelcu, a zwłaszcza przez klasę IV b Technikum Żywieniowego i Gospodarstwa Domowego. Uczennica tej klasy Sylwia Zasada wywalczyła nieco wcześniej wicemistrzostwo podczas eliminacji okręgowych XXXIV Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych, przeprowadzonych w Trzciance.
Startowała w jednym z ośmiu bloków tematycznych tj. „Żywienie człowieka i gospodarstwo domowe”. Wielkopolska wicemistrzyni z Kościelca zakwalifikowała się tym sposobem do finału krajowego Olimpiady, przeprowadzonego w Zespole Szkół Rolniczego Centrum Kształcenia Praktycznego w Bolesławowie (pomorskie) pod koniec maja. Sylwia pokonała tam wszystkich uczestników w swoim bloku tematycznym i zdobyła tytuł krajowej laureatki. Opiekunką mistrzyni jest Jolanta Chruścielska.
zit

#zdj: Krajowa laureatka
Najlepsza krajowa dietetyczka i gosposia domowa Sylwia Zasada (w środku) z opiekunką Jolantą Chruścielską i dyrektorem Zespołu Maciejem Nuszkiewiczem
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!