sim
materace
Wiadomości Miasto Koło Zakończenie roku szkolnego [VIDEO]

Zakończenie roku szkolnego [VIDEO]

26-06-2015 17:52 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 7,033 | Komentarzy: 3
Jubiler Euro Koło
Zakończenie roku szkolnego [VIDEO]
Foto:
Burmistrz miasta Koła zaprosił kolskie dzieci w dniu rozdania świadectw w szkołach na wesołe zakończenie roku szkolnego przed ratuszem. Warunek był jeden - zabrać cenzurki, te z „czerwonym paskiem”. Na uczestników zabawy czekały liczne niespodzianki, a wśród najlepszych uczniów rozlosowane zostały nagrody, w tym bon na zakup roweru o wartości 1.000 zł! Bogate atrakcje zapewnili lokalni sponsorzy.
Coroczne wręczanie nagród burmistrza uczniom z kolskich szkół podstawowych i gimnazjalnych, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce (średnia 5,0 lub wyższa), sukcesy w olimpiadach, konkursach, turniejach na szczeblu co najmniej wojewódzkim oraz wykazali wzorową postawę i aktywność społeczną - przybrało w tym roku wyjątkową oprawę. Decyzją burmistrza, uroczystość została poszerzona o nowe, ciekawe elementy i odbyła się nie jak dotąd w sali sesyjnej ratusza, lecz przed ratuszem, a towarzyszyła jej wesoła zabawa z niespodziankami. 40 wybitnych uczniów otrzymało nagrody burmistrza.

Natomiast wśród wszystkich obecnych na uroczystości dzieci klas I-III (które otrzymały promocję do następnej klasy) oraz wśród uczniów z klas IV-VI i gimnazjalistów (mających świadectwa z „czerwonym paskiem”) rozlosowane zostały upominki – mnóstwo wydawnictw albumowych, tablet, wartościowy zegarek, gadżety pepsi oraz lokalnych firm, kubki jednej z instytucji, i to, co najważniejsze - nagroda główna – bon na rower o wartości 1.000 złotych! Każdy na progu wakacji marzył o takim suwenirze! Tymczasem jego szczęśliwą posiadaczką stała się Sylwia z SP przy Zespole Szkół nr 1 w Kole.

W wesołe nastroje naszych drogich „prymusków” wprowadziły nie tylko bogate niespodzianki, ale również przygotowana dla nich zabawa pod chmurką, z występami, muzyką, pokazem magicznym, licznymi konkursami, z dodatkiem pyszności z grilla, słodyczy i innych przyjemności.

Burmistrz, gratulując uczniom wysokich wyników w nauce i życząc udanych wakacji, zapewnił, że uczyni wszystko, aby na kolskiej starówce tętniło życie. A wesołe zakończenie roku szkolnego trafi do kalendarza imprez miejskich.UM KOŁO
Foto: F&A MEDIA
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (3)
Mama 03-07-2015 00:33
Najlepsze było malowanie talerzy. Świetny pomysł, moje dzieci dobrze się bawiły. Brawo Kolskie Muzeum.
| Zgłoś do usunięcia
Markus57 26-06-2015 20:23
@~kolanka od urodzenia. Ty powinnas sie podpisywac: "Malkontentka od urodzenia"!
| Zgłoś do usunięcia
kolanka od urodzenia 26-06-2015 18:19
Podziękowania należą się nie burmistrzowi lecz SPONSOROM Burmistrz jak zwykle trzymał nas w napięciu w trakcie przemówienia nikt do końca nie wiedział o co mu chodzi więc aplalzu nie było Stasiu to twoje pierwsze i zapewne ostatnie takie spotkanie ale to nie ty to wymyśliłes Na nagraniu tv MAO wrażenie że ludzie oblegali burmistrza Ale to nieprawda gdyby nie panie radne to stał by jak słup soli Szczrgulne podziękowania dla pani radnej Nusxkiewicz pani Izo czy pani kluby się nie pomyliły?Widzę że pani się sprzedała w całości a co z wyborcami?
| Zgłoś do usunięcia