sim
materace
Wiadomości Powiat Kolski Kłodawski GOK wzorem dla Koła? [VIDEO]

Kłodawski GOK wzorem dla Koła? [VIDEO]

11-07-2015 12:06 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 5,550 | Komentarzy: 2
Jubiler Euro Koło
Kłodawski GOK wzorem dla Koła? [VIDEO]
Foto:
Posiadają piękną i nowoczesną salę widowiskową, do tego zaplecze techniczne, którym nie powstydziłby się ośrodek kultury w dużym mieście a to wszystko w Kłodawie, gdzie spojrzenie na kulturę lokalną ma bardzo szeroki wpływ na całą społeczność.
Paweł Rosiak, obecnie dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Kłodawie, lecz kiedyś - zwykły pracownik, którego celem było podnoszenie jakości świadczonej oferty.

Kilka lat temu sala widowiskowa nie różniła się wiele od tego co do dziś możemy oglądać w Miejskim Domu Kultury w Kole. Przy wsparciu Rady Gminy i Burmistrza udało się przeprowadzić remont i dostosować wnętrze do wszystkich bieżących standardów.

Jak widać na zdjęciach sala posiada nowe, wygodne fotele, ściany są wykonane z materiału wygłuszającego akustykę, scena posiada nowoczesne oświetlenie i nagłośnienie. Liczbę miejsc zwiększono przez balkon.

Jedyne czego brakuje jeszcze GOKowi to kino, lecz jak twierdzi Dyrektor, obecnie korzystają z kina Orange, które pokrywa jakąś część zapotrzebowania.

Zobacz materiał video, w którym pokazujemy salę widowiskową kłodawskiego GOKu a Paweł Rosiak opowiada o codziennej pracy ośrodka.


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (2)
Aga 12-07-2015 08:20
Ja jestem innego zdania. Mi osobiscie zbytnio nie podoba bylam na filmie i szczerze mowiac szalu nie ma. Najwiekszy minus tego,ze fotele nie sa zbytnio wypietrzone do gory,co przeszkadza w ogladaniu.
| Zgłoś do usunięcia
ulka 11-07-2015 12:21
Cieszę się, że ktoś podjął ten temat w sposób rzetelny. Faktycznie Kłodawa ma prawo być dumna z tego jak wygląda ich ośrodek kultury. Wiadomo - mniejszy budynek, mniejsza sala, jednak zrobiona w sposób profesjonalny i przyjazny dla użytkownika. Dwa razy byłam tam na przedstawieniach i muszę przyznać, że jak przekracza się progi sali widowiskowej to robi to wrażenie. Sala wyciszona, tynk nie leci ze ścian (jak w Kole), fotele bardzo wygodne. Marzy mi się, aby kiedyś i u nas tak było.
| Zgłoś do usunięcia