sim
geberit produkcja
Wiadomości Kultura i rozrywka To już dziś! Koncert NO LONGER

To już dziś! Koncert NO LONGER

22-07-2015 12:12 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 5,283 | Komentarzy: 2
Jubiler Euro Koło
To już dziś! Koncert NO LONGER
Foto:
Efekty specjalne, mocna, energetyczna muzyka, teatr i to wszystko na najwyższym światowym poziomie. Dziś o godzinie 20:30 na placu przed Miejskim Domem Kultury w Kole zainstalowana będzie specjalna, mobilna scena, na której koncert zagra grupa NO LONGER MUSIC. Wstęp na koncert bezpłatny. Portal e-kolo.pl oraz TVKOLO.pl jest oficjalnym i jedynym patronem medialnym wydarzenia.
No Longer Music (NLM) – zespół został założony w 1985 r. w Amsterdamie i nieprzerwanie aż do dziś koncertuje na całym świecie. Od samego początku znakiem rozpoznawczym NLM było śmiałe i twórcze połączenie muzyki z teatrem. NLM cechuje bezkompromisowość i odwaga w prezentacji poselstwa o żyjącym i zbawiającym Jezusie i to bez względu na to przed jaką publicznością zespół występuje.

NLM występował m. in. w takich miejscach jak legendarny festiwal w Jarocinie, w nocnych klubach Sao Paulo w Brazylii czy też Santiago w Chile, na Jamajce, Ukrainie, w Rosji, Finlandii, Mongolii, Wietnamie i Singapurze, Chorwacji, Albanii, Kosowie. Ostatnio zespół coraz częściej pojawia się ze swoim ewangelizacyjnym widowiskiem na Bliskim Wschodzie, grając na ulicach miast i w klubach w Turcji, Libanie i w Iraku. Seria tras koncertowych w tej części świata zaowocowała m. in. zaproszeniami do kilku stacji telewizyjnych nadających w krajach arabskojęzycznych, gdzie David Pierce mógł otwarcie podzielić się swoją wiarą w Jezusa przed wielomilionową widownią. W latach NLM odwiedza Polską od 1987 r.
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (2)
abc 22-07-2015 14:21
Popieram,poniewaz to dzis jest 22 lipca. Niegdys bylo to Swieto Odrodzenia Polski. Zawsze ten dzien obchodzony byl uroczyscie. Za powrot do czasow minionych -do ktorych wielu czuje sentyment - mozemy podziekowac organizatorom.
| Zgłoś do usunięcia
kolanka 22-07-2015 12:43
Na pewno będzie świetna zabawa, dziękujemy organizatorom za zaproszenie takiego zespołu do Koło
| Zgłoś do usunięcia