sim
bricomarche
Wiadomości Miasto Koło Muzyka, światła, ogień taniec i to na jednej scenie [VIDEO]

Muzyka, światła, ogień taniec i to na jednej scenie [VIDEO]

23-07-2015 13:41 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 8,825 | Komentarzy: 6
Jubiler Euro Koło
Muzyka, światła, ogień taniec i to na jednej scenie [VIDEO]
Foto:
Od dawna przez nas zapowiadany koncert, który zawierał w sobie wiele dziedzin sztuki. Od muzyki po teatr i taniec i to wszystko na placu przy Miejskim Domu Kultury w Kole.
W dniu wczorajszym wielu mieszkańców Koła postanowiło uczestniczyć w niecodziennym wydarzeniu. Grupa muzyków z całego świata, których łączą wspólne cele i pasje, jeżdżą po wielu państwach, aby pokazać swoje show.

W Kole nie zabrakło efektów specjalnych i pokazu na najwyższym, światowym poziomie.

Poniżej prezentujemy obszerną relację z wydarzenia oraz wywiad z liderem grupy.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (6)
kolanin 24-07-2015 09:56
Wspaniały występ ,poziom niesamowity i prosimy o następne imprezy tego typu.Byłyśmy pierwszy raz i jesteśmy zachwyceni.A że zawistnym ludziom się nie podoba no cóż charakteru ludzi muzyka nie zmieni.Dziękujemy panie Radomirze.
| Zgłoś do usunięcia
judex 24-07-2015 07:14
Ta cała dyskusja świadczy o niskim poziomie przyjmowania kultury na wyższym poziomie Takie koncerty to nie do prostaków
| Zgłoś do usunięcia
szymon patyk matematyk 24-07-2015 00:55
Droga melomanko, występ zespołu NLM nie był opłacony ze środków MDK, zespół utrzymuje się z darowizn, ma prywatnych sponsorów i jest instytucją non-profit, więc zanim uderzysz w malkontenckie tony zapoznaj się wpierw jakie są fakty i realia dotyczące tej grupy. Naczelną zasadą NLM jest niesienie Ewangelii o zbawiającym i kochającym Jezusie zgubionemu światu. Muzyka oraz performance w tym przypadku są jedynie tłem w przekazaniu Dobrej Nowiny. Absolutnie rozumiem że gawiedź woli "majteczki w kropeczki" oraz na w pół trzeźwego Krawczyka z playback`u, lecz czasem dobrze jest zatrzymać się w miejscu, zastanowić nad sobą, posłuchać dobrego, uzdrawiającego przesłania jakie Bóg oferuje zgubionemu człowiekowi. Ewangelia w dzisiejszych czasach jest głoszona na wiele sposobów przy uzyciu wielu nowoczesnych technik, NLM robi to w dość specyficznym, niespotykanym stylu chcąc także dotrzeć do specyficznego grona ludzi, ludzi którzy zapewne nie są tylko nastawieni na konsumpcję sztuki ale mają też głębokie pragnienie doświadczenia czegoś nadnaturalnego, czegoś co wywarłoby na ich życiu właściwe i bardzo pozytywne piętno, pozdrawiam.
| Zgłoś do usunięcia
Gosia 23-07-2015 22:24
Lans jest wpisany w życiowe motto niektórych osób.
| Zgłoś do usunięcia
muzyk 23-07-2015 20:45
Koleżanko melomanko, pewnie jak będzie disco-polo to będziesz zadowolona. Mnie się niesamowicie podobało, świetna, różnorodna muzyka, do tego dobrze zagrana i fajny performance (pewnie nie wiesz co to znaczy).
| Zgłoś do usunięcia
melomanka 23-07-2015 18:01
Jak zwykle więcej reklamy niż to warte nie ukrywam że przedstawienie raczej poslednie, przeciętne nic wielkiego a prawda jest taka ze jak się zapłaci to przyjedzie KAŻDY to tylko kwestia pieniędzy Po raz następny okazuje się ze środki przeznaczone na MDK porostu są marnotrawome Mi bez różnicy kto zarządza tym Ale jeśli zarabia dziesiątki tysięcy to niech coś robi s puki co to tylko plakaty reklama lans i żenada
| Zgłoś do usunięcia