sim
geberit
Wiadomości Miasto Koło Pożyczka bez dochodów

Pożyczka bez dochodów

28-07-2015 09:59 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 1,664 | Komentarzy: 0
Tomasz Nowak
Pożyczka bez dochodów
Foto:
zacisze
Na polskim rynku pracy nie maleje skala problemu zatrudniania na czarno. Wysokie stawki należnych skarbowi państwa opłat za każdego pracownika powodują rozrost tak zwanej „szarej strefy”. Szczególnie branża produkcyjna i pracownicy fizycznie często zmuszeni są do pracy bez umowy. Niestety uniemożliwia to wielu osobom branie kredytów bankowych.
Większość banków do złożenia wniosku kredytowego wymaga przedstawienia zaświadczenia o wysokości zarobków wystawionego przez pracodawcę kredytobiorcy. Osoby, które nie dysponują takim dokumentem nie mogą nawet aplikować o uzyskanie środków pieniężnych. Istnieje jednak prosta alternatywa pozwalająca pracownikom z „szarej strefy” na otrzymanie pieniędzy na realizację swoich planów.


Jeśli nie możesz udokumentować swoich dochodów rozwiązaniem twoich problemów może być pożyczka bez dochodów. Jest to forma pomocy finansowej udzielanej najczęściej przez prywatnych inwestorów, bądź firmy pożyczkowe. Jedynym dokumentem wymaganym do otrzymanie takiej pożyczki jest dowód osobisty. Oprocentowanie w wielu przypadkach jest porównywalne z ofertami kredytowymi banków. Do tego mniejsza liczba formalności i szybszy czas realizacji powoduje, że coraz częściej nawet osoby, które mogą starać się o kredyty bankowe, wybierają pożyczki bez dochodów.


Gdzie jednak znaleźć najlepszą ofertę? Polecamy poszukiwania rozpocząć w internecie. Na polskim rynku finansowych znajduje się cała masa takich właśnie pożyczek, a gro z nich to właśnie oferty on-line. By jednak znaleźć tę jedyną i najlepszą ofertę dla zaplanowanego przez nas okresu pożyczki no i oczywiście kwoty, zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarek pożyczek. Jedna z lepszych to darmowa wyszukiwarka Oferty Kredytów. Korzystanie z niej nie wiąże się z żadnymi kosztami, a pozwala w łatwy i szybki sposób odnaleźć najlepsze oferty pożyczek bez dochodów. Jeśli nie chcesz tracić czasu na szukanie oferty dla siebie skorzystaj z kalkulatora.


Niestety w dzisiejszych czasach banki nie nadążają za zmianami na rynku pracy i przez asekuracyjną politykę finansową uniemożliwiają sporej liczbie ciężko pracujących Polaków otrzymanie kredytu. Naturalną odpowiedzią rynku prywatnego są pożyczki bez dochodów, o które mogą starać się odrzucone przez banki osoby. Jeśli jesteś jedną z nich zachęcamy do zapoznania się z ofertami takich właśnie pożyczek.

Artykuł promocyjny
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!