Pochmurno 18.6

Nocny turniej szachowy

Autor: 24 Czerwiec 2010 przeczytasz w minutę
Nocny turniej szachowy
©
(0) | Czytano:
2,847 razy | przeczytasz w minutę

W Izabelinie koło Lichenia rozegrano I Ogólnopolski Nocny Turniej Szachowy. Zawodnicy rozpoczęli walkę w sobotę o godzinie 19.00 a zakończyli w niedzielę ok. 6.00.

R E K L A M A
0
Czytano:
2,847 razy
Udostępnij
Zwyciężył Kamil Szadkowski, który wyprzedził mistrza FIDE Marcina Steczka (obaj z Konina) i Pawła Dudzińskiego z Ostrowa Wlkp. Bardzo dobrze spisali się młodzi zawodnicy z Uczniowskiego Klubu Sportowego „Kiełbaska” Kościelec. Wiktor Kwiatkowski – 5, Mateusz Kamecki – 6, Łukasz Olkowski – 15. Najlepszą kobietą została Marta Ostrowska z Kościelca.

- Moi szachiści udowodnili, że potrafią walczyć i zwyciężać w trudnych warunkach, choć obawiałem się, ze nie wytrzymają kondycyjnie – powiedział trener kościeleckich szachistów, Dariusz Ostrowski.
mc

Oceń artykuł

0%
0%
0%
0%
0%
0%
Oddanych głosów: 0
Komentarze (0)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
>