sim

Wiadomości Miasto Koło Zakończenie roku szkolnego

Zakończenie roku szkolnego

25-06-2010 11:09 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,546 | Komentarzy: 0
Zakończenie roku szkolnego
Foto:
zacisze
Dziś we wszystkich szkołach w naszym mieście odbywało się zakończenie roku szkolnego 2009/2010. Wbrew zapowiedziom meteorologów deszcz nie padał i zakończenie roku szkolnego klas I i II w Gimnazjum nr 3. w Kole im. Papieża Jana Pawła II mogło odbyć się na dziedzińcu szkolnym.
Do zebranych uczniów z opiekunami i rodzicami przemówił dyrektor Lech Brzeziński, który podziękował uczniom za wniesiony trud w naukę w minionym roku. Najlepsi uczniowie dostali upominki w postaci książek.

Do tych, którzy wyjeżdżają na wakacje nad akweny wodne, zwrócił się z prośbą, aby uważali podczas kąpieli wodnych. – Choć pogoda nie sprzyja do kąpieli i jest zimno, ale może się ocieplić i woda będzie zachęcała do ochłody. Pamiętajcie o tym, że na Was będą czekać najbliżsi. Obyśmy się we wrześniu wszyscy odliczyli – zakończył.

Uczniowie dziękując dyrektorowi wręczyli mu po symbolicznym kwiatku. Potem rozeszli się do klas, gdzie wychowawcy wręczyli im oczekiwane cenzurki.

– W tym roku nie otrzymało promocji do klasy następnej 5 uczniów. Niestety, będą musieli powtarzać klasę. Złożyła się na to całoroczna praca ucznia – powiedział dyrektor Lech Brzeziński.

Klasy trzecie zakończyły naukę dzień wcześniej.
mc
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!