sim
Artbud
Wiadomości Miasto Koło Ostatni raz w szkolnych ławach...

Ostatni raz w szkolnych ławach...

25-06-2010 14:55 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,919 | Komentarzy: 0
Ostatni raz w szkolnych ławach...
Foto:
zacisze
Uczniowie z Gimnazjum nr 1 w Kole, tak jak uczniowie innych placówek, dziś po raz ostatni w tym roku szkolnym zasiedli w szkolnych ławach. Tego dnia każdy z nich żegnał się z nauczycielami: młodsze klasy tylko na dwa miesiące, ale klasy trzecie już na zawsze, bo to dla nich zakończenie edukacji w gimnazjum.
Wielu stało ze łzami w oczach, wielu mówiło o tym że szkoda im się rozstawać ze swoją klasą, swoim wychowawcą, z murami szkoły. Spędzili tam wiele radosnych chwil.

W rozmowie z uczniami klas trzecich usłyszeć można było, że dopiero teraz rozumieją czym była dla nich szkoła - ta do której chodzili razem. Dyrektor placówki wspomniał o tym, że przychodząc do gimnazjum wszyscy byli jeszcze dziećmi. Teraz przed sobą widzi dorosłe kobiety i dorosłych mężczyzn.

Ostatnia lekcja - bo tak można nazwać zakończenie roku szkolnego, była dla każdego wyjątkowa. Każdy wyczekiwał jej przecież z utęsknieniem.

Życzymy wszystkim uczniom i absolwentom wesołych, bezpiecznych i oczywiście słonecznych wakacji, a także powodzenia w dalszej edukacji.

Jarosław Pawlicki
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!