sim
geberit
Wiadomości Miasto Koło 32. Targi Rolnicze w Kościelcu [ZDJĘCIA]

32. Targi Rolnicze w Kościelcu [ZDJĘCIA]

28-06-2010 07:34 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,318 | Komentarzy: 1
32. Targi Rolnicze w Kościelcu [ZDJĘCIA]
Foto:
zacisze
32. Targi Rolnicze w Kościelcu mamy za sobą. Pogoda dopisała. Nie było za gorąco, temperatura w sam raz do zwiedzania. Po raz kolejny już okazało się, że Targi cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Tylko kierowcy mieli kłopoty z zaparkowaniem swojego pojazdu.
Już o godzinie 9.00 z kierunku Koła do Kościelca sunął samochód za samochodem. Włączenie się do ruchu w tym czasie było nie lada sztuką. Okoliczne miejscowości począwszy od Gozdowa II były zapełnione przez parkujące auta. W samym Kościelcu prywatny parking kosztował 10 złotych. Najlepiej wypadli ci, którzy na Targi wybrali się rowerem. Zaparkowanie jednośladu nie sprawiało większych trudności, a na miejsce i tak można było dotrzeć szybciej od kierowców samochodowych.

Podobnie jak w latach ubiegłych było około dwustu wystawców oraz pięćdziesiąt punktów gastronomicznych z różnych stron Polski. Obok dużych producentów rolnych byli też mali, którzy płody rolne zbierają w swoich przydomowych ogródkach. A oglądać było co. Liczne rośliny ozdobne, stoiska ze zwierzętami hodowlanymi takimi jak: krowy, kuce, króliki, drób, gołębie. Można było kupić za 200 złotych szczeniaka – bernardyna. Miłośnicy jazdy konnej mogli zaopatrzyć się w uprząż dla konia, inni w obrazy na ścianę, a zmęczeni zwiedzaniem mogli posilić się kiełbaską z grilla lub szaszłykiem. W segmencie maszyn rolniczych prezentowane były m.in. najnowocześniejsze ciągniki. Dla chętnych przewidziana była również loteria. Swoje umiejętności prezentowała strażacka orkiestra dęta z Kościelca, która przyciągnęła wiernych słuchaczy tego rodzaju muzyki.

Jestem po raz siódmy z kolei na targach. Zawsze sobie coś ciekawego kupię. W zeszłym roku był to koszyk ekologiczny z wikliny. Dziś zafundowałam sobie kwiatki – powiedziała pani Jola..
mc

ZOBACZ ZDJĘCIA
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (1)
~bibi 28-06-2010 12:39
Brawo dla Pani Joli
| Zgłoś do usunięcia