sim
mycenter
Wiadomości Kultura i rozrywka Mistrz kabaretu wystąpił z orkiestrą OSP Koło [FOTO]

Mistrz kabaretu wystąpił z orkiestrą OSP Koło [FOTO]

06-01-2016 11:13 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 8,045 | Komentarzy: 9
Jubiler Euro Koło
Mistrz kabaretu wystąpił z orkiestrą OSP Koło [FOTO]
Foto:
Marcin Daniec był gościem specjalnym XIII Koncertu Noworocznego organizowanego przez Orkiestrę Dętą OSP Koło. Wczorajszy koncert kolejny raz udowodnił, że wśród mieszkańców Koła cieszy się ogromną popularnością.
O godzinie 17:00 w sali sportowej Zespołu Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych w Kole odbył się XIII Noworoczny Koncert. Widowisko rozpoczęła kolska Orkiestra, która zagrała swój repertuar wraz z dwiema grupami mażoretkami.

Sala wypełniona po brzegi, po ostatnie miejsce siedzące i stojące czekała na występ gwiazdy wieczoru - znanego kabareciarza Marcina Dańca, który w tym roku obchodzi 35-lecie działalności estradowej.

Wiele radości i śmiechu wywołały żarty kabareciarza w Kole. Nie do śmiechu było tylko tym, którzy stojąc czy też siedząc dalej niż w połowie sali - nic nie widzieli.

A jak Wam podobał się koncert?

Zapraszamy jutro na obszerną relację video.Foto: F&A MEDIA
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (9)
Łukasz 09-01-2016 14:30
@vicek w okresie letnim masz Turniej o Kryształowe Koło gdzie do posłuchania oprócz naszej orkiestry jest jeszcze kilka innych, zainteresowanie moim zdaniem jest wtedy znikome, a poza tym to jest koncert noworoczny więc raczej normalne, że jest na początku stycznia a nie w okresie letnim. Co do balu w Milce to gdzieś coś usłyszałeś i pierdoły opowiadasz... Fakt, orkiestra organizuje tam choinkę po koncercie ale z własnych środków dla swoich członków i zaproszonych gości.
| Zgłoś do usunięcia
Rafał 08-01-2016 13:59
@ela Hala MOSiRu była niegotowa, ale jeśli chcesz, to możesz tam iść już jutro - gotowa będzie dla pana Owsiaka.
| Zgłoś do usunięcia
Rafał 08-01-2016 13:55
@vicek Gości zapraszać można, czasami nawet trzeba, dla siebie samych, dla publiki, etc. Tylko że tu Daniec wypadł blado. Moja propozycja niestety pożarłaby całą Milkę dla "notabli", bo nasi występując w kraju i Europie kontakty też mają i gdyby zaprosić raz kogoś z Estonii, drugi raz z Austrii, a trzeci spod Kielc, to te koncerty byłyby jeszcze atrakcyjniejsze niż jak zapraszać te podstarzałe quasigwiazdy, które kiedyś w Kole może były tylko "na siku" na stacji paliw w drodze w inną trasę.
| Zgłoś do usunięcia
vicek 08-01-2016 12:09
Takie występy naszej orkiestry są fajne, nie muszą być żadne Dance czy inne gwiazdy. Tylko trzeba to organizować z głową. Moim zdaniem taka impreza powinna odbywać się w okresie letnim w parku czy stadionie. Teraz to jest tak że po koncercie władcy mają swój bal dodatkowo w Milce za nasze datki.
| Zgłoś do usunięcia
ela 06-01-2016 22:04
Pozostaje pytanie, kto odpowiada za tak fatalne przygotowanie sali. Z pozycji widowni nic nie było widać. Czy nie można było tak jak dotychczas zrobić koncertu w sali MOSiR-u? Miasto wydało na imprezę grubo ponad 20 tysięcy i taka du-pa.
| Zgłoś do usunięcia
Rafał 06-01-2016 14:57
Hah :-D zamiast "Dziękuję za sprostowanie" lepiej dawać paluszek w dół... no niezłe, niezłe.
| Zgłoś do usunięcia
Rafał 06-01-2016 13:48
Do redakcji: Panie Fajwek, on się na pewno jak tutaj jest w dwóch pierwszych słowach nie nazywa "Marcin Daniem"... Zresztą przyjechał, skasował, trochę przynudził i się namarudził. Tyle to każdy mógłby zrobić za darmochę - żadna gwiazda. Gwiazdą byli nasi, chociaż jak tu już zostało zauważone tylko było ich słychać, to dla mnie i tak aż - OGROMNIASTE GRATULACJE!!! Ciekawe tylko, że hala MOSiRu niegotowa wczoraj będzie gotowa na WOŚP - to jakiś cud nastąpi, czy jak?
| Zgłoś do usunięcia
widz a raczej słuchacz 06-01-2016 13:24
dobrze, że Daniec wysoki to chociaż głowę było widać:) jeżeli chodzi o orkiestrę to tylko doznania słuchowe bo na wizualne nie było szans.
| Zgłoś do usunięcia
do organizatorów 06-01-2016 11:34
następnym razem zadbajcie o to, żeby mieszkańcy widzieli a nie tylko władcy tego świata, którzy bawili się świetnie - bo wszystko widzieli...
| Zgłoś do usunięcia